strip

Sousedy si nevybíráme, aspoň tedy většinou. Z některých se stanou naši kamarádi, z jiných zase nepřátelé, kteří nám můžou pěkně lézt na nervy. Radka by svojí sousedce nejradši rovnou vrazila kudlu do zad..

„S manželem jsme si před deseti lety postavili domeček kousek za Prahou. Z poklidné vesničky se během několika let stal satelit a z našeho výhledu na pole zůstal rozhled akorát tak na okolní domy, jejich zahrady a sousedy. Věčné vrčení sekaček a nepřetržité štěkání psů by mi tolik nevadilo. Co ale nemůžu vůbec ustát je naše nová sousedka. Na první pohled velice atraktivní a vyzývavá sexbomba. Její muž je zaneprázdněný podnikatel a jeho mladá žena se zřejmě pořádně nudí, protože se baví tím, že svádí mého muže. Možná si myslíte, že jsem zapšklá a paranoidní. Ano, také jsem si to myslela, když se sousedka opalovala na zahradě úplně nahá, přestože musela vědět, že ze strany, kde ležela je na ni od nás vidět. Když ale manžel prošel okolo, roztáhla nohy. Viděla jsem, jak úplně zrudnul, pak se otočil a zalezl dovnitř. Tehdy jsem si říkala, že si to sousedka možná neuvědomila, ale už mnou začaly lomcovat pochybnosti, které se potvrdily. Brzy na to totiž tančila svlečená před oknem bez záclon a když jsem se na ni podívala ještě mi zamávala. Nevěřila jsem vlastním očím a zatáhla žaluzie. Nejsem žádný slídil, abych ji pozorovala, ale když někdo bydlí jen pár metrů od vás a okno má nalepené pomalu na vašem, tak si toho, že v domě pobíhá nahý prostě všimnete. A všimnul si toho samozřejmě i můj muž, který se tím nesmírně bavil a potutelně se usmíval. Vrazila bych mu nejradši facku, aby mu ten jeho blažený výraz splasknul! Jenže je to chlap a ten se prostě podívá, když se před ním předvádí taková kočka.

Zprvu jsem o naší exhibicionistce mlčela, když jsem ale jednou přišla domů a uviděla manžela, jak jí pomáhá opravovat zámek a ona se před ním kroutí v průhledném župánku, bouchly ve mně saze. Zašla jsem se podívat co tam u dveří dělají a ona na mě vrkala jako holubička, že můj mužíček je tak miloučký a pomohl jí otevřít, protože si chudinka zabouchla dveře a představte si jenom v župánku.. Zhluboka jsem se nadýchla, počítala do deseti a v klidu jí oznámila, že jsem si všimla, že je jejím koníčkem pobíhat před našimi okny nahá. Jen se tomu zasmála a manžel šel zase domů rudý jako krocan. Vynadala jsem mu, ale vlastně jsem neměla za co. Ještě kroutil hlavou, kde se ta žárlivost ve mně bere, snad prý vím, že miluje jenom mě.. Nikdy jsem nebývala žárlivka a ani se nepovažuju za nějakou ošklivku, které by chybělo sebevědomí a měla by zapotřebí takhle vyvádět, jenže od doby, kdy vedle bydlí ONA a pořád se předvádí mi začíná v hlavě pořádně cvakat.

Po akci se zámkem byl chvíli klid, ale asi jen proto, že přijel pán podnikatel. Jen co byl fuč, sousedka už běhala po zahradě zase tak, jak ji Pán Bůh stvořil a stříkala se hadicí. Vrchol všeho ale byl, když zasedla na balkon, který je přímo před naším oknem a začala se osahávat. Byla jsem v kuchyni a volala manžela na oběd, pořád se neozýval a tak jsem šla do jeho pracovny, kde zíral na její představení jako u vytržení. Udělala jsem mu scénu a slíbil, že na ni už koukat nebude. Jenže vím, že ona toho předvádění jen tak nenechá a jít za ní nemá smysl, ještě by se mi vysmála. Věřím manželovi, že by nezašel dál a třeba o to nestojí ani ona. Jenže mi vadí, že se takhle před ním pořád ukazuje a nevím, co s tím udělat.“

Reklama