Milá redakce,
 
už mnohokrát jsem četla různé články na téma sex doma. A včera jsem četla článek muže na téma Už mě sex nebaví.
 
Já mám podobný problém. Po porodu naší dcery Markétky jsem zjistila, že mi sex vůbec nechybí (občas si vzpomenu, ale hned zas zapomenu). Milování s mým mužem se mi vždycky líbilo, mazlili jsme se tak 3x týdně. A oba jsme byli vždycky maximálně spokojení.
 
Občas sice docházelo k třenicím o čase, kdy se akt uskuteční (já jsem sice sova jako můj muž, ale když mě někdo budí ve 2 v noci, tak opravdu nemám náladu). Ale jak říkám, po porodu, který byl císařským řezem, se situace změnila (i když jen v něčem, můj muž si vzpomene zase v noci, že se má něco dít), ale já jsem trošku bloklá.
 
Ne že by se mi sex nelíbil, je to hezké a dojdu k vyvrcholení, ale něco je špatně. Při milování jsem byla vždycky zvyklá na stimulaci erotogenní zóny na prsou, na bradavkách. Jenomže kojím.
 
A prostě mi přijde divné, že si tatínek hraje s jídlem naší holčičky, a nějak mě to moc nevzrušuje. Nebo vzrušuje, ale pak si vzpomenu na kojení a na to, že je to vlastně jediná strava Markétky a vzrušení je fuč. A zase mě to vzruší a zase mě to přejde, prostě se mnou zmítají rozporuplné pocity. Snad to přejde, až přestanu kojit.
 
Teda doufám. Moc by mi pomohlo, kdyby mi někdo napsal, že se cítil stejně a že to přešlo. Vždycky jsem se bála, že po přirozeném porodu budu mít nějaký psychický blok a mám ho i tak.
 
Byla bych ráda, kdybyste můj článek zveřejnili a kdyby mi maminky napsaly, jak jsou na tom ostatní.
 
Děkuji
 
 
sarobrouk
 

Milá sarobrouku, v tomhle ti neporadím, protože jsem to ani z druhé strany nezažil. Jen pevně věřím, že to je jen na chvíli... Pokud mohu za muže, není od věci, když o tom víš, neb můžeš svému muži pomoci jinak od sexuální  frustrace.
Reklama