Dobrý den,

není to SOS v pravém slova smyslu, ale ráda bych poprosila ženy-in o radu.

První tři týdny v červenci jsem s dětmi (9 a 12 roků) v Praze bez možnosti výletu mimo město a bez auta. Napadlo mě, že bychom mohly projít historickou Prahou, podívat se do mořského světa na Výstavišti, navštívit ZOO a tady má fantazie končí.

Co se dá podnikat v červenci v Praze?

Nevíte někdo o nějaké zajímavé akci nebo něčem jiném? Budu ráda za jakýkoliv nápad. Přece jenom 3 týdny ve městě bez kamarádů je dlouhá doba a tak ji chci dcerám nějak zpříjemnit.

Asi bych měla trošku objasnit mojí situaci. Žiji v Dánsku a do Čech a Prahy jezdíme na dovolenou a hlavně navštívit rodinu. Letos je moje matka již od velikonoc hospitalizována a tohle je pro děti první možnost vidět ji (já posledních pár měsíců pendluji mezi Prahou a Kodaní, jak jen můžu), takže každý den chceme babičku navštívit na 2-3 hodiny v nemocnici a zbytek dne
ztrávit po Praze. Přece jenom dcery mají prázdniny, tak ať z toho aspoň něco mají.

Předem děkuji za pomoc.

Linda


Milá Lindo,

těch možností je jistě víc. 

Ale v tuto chvíli mě napadá  - podle počasí - samozřejmě, zajít do letního kina na Střeleckém ostrově, navštívit bazén v Podolí, Shakesperovské slavnosti.

V současné době je moc krásná pražská ZOO a skýtá neuvěřitelné možnosti nejen pro děti. Myslím, že pokud by si ji člověk chtěl pořádně projít, vyjde to na několik pokračování. A když se tam jede parníčkem... krásný výlet!

Doufám, že Vám naše milé ženy-in přihodí další tipy.

Mějte se krásně a užijte si v Praze, jak nejlépe to půjde!

Reklama