Flirtovat je velmi ošidné, když má jeden z vás doma agenta, který se třese, že něco zjistí... Kam až je schopný člověk při slídění zajít? Přečtěte si příběh čtenářky Liv! 

Téma slídění mě přimělo napsat vám svůj příběh. Mám už několik let přítele, máme spolu fajn vztah, vychováváme dvě děti. Nechci ho opouštět, nehledám cíleně jiného partnera.

Jednou se mi ale stalo, že jsem se večer v klubu, kde jsem byla se známými, seznámila se zajímavým mužem. Bylo mu 45, byl moc milý, samozřejmě hezký a vypadal opuštěně. Pozval mě na skleničku, povídali jsme si… Bavili jsme se o tom, co kdo dělá, jak žijeme, jaké máme zájmy, co nás baví. Večer uběhl hrozně rychle. V následujících dnech mi najednou do mobilu přistála zpráva. Byl to on. Psal, že by chtěl pokračovat tam, kde jsme skončili. Chtěl zajít někam na víno. Matně jsem vzpomínala, jestli jsem mu dala telefon. Následně se přiznal, že si mě vyhledal na stránkách naší firmy.

Netvrdím, že mi to nebylo milé. Zvedl mi sebevědomí, najednou jsem zase zažívala pocit, že ta šeď není tak šedivá. Přistihla jsem se, že si prozpěvuji. Docela jsem si užívala ten jeho zájem. Tak jsem na to víno šla. Mezitím proběhlo mnoho esemesek, psali jsme si, jakou máme náladu, co děláme, jaký máme den… docela mě to nabíjelo. Bylo to takové mé skryté tajemství.

Večer při víně proběhl úžasně. Těšili jsme se na sebe, povídání bylo úžasné. Nechtěla jsem ale být nevěrná, nechtěla jsem mu dávat naděje, že bude něco víc. Tak jsem mu to i řekla. Sice se usmíval, ale bylo vidět, že ho to mrzí. Říkal, že bychom mohli mít tajný románek. Že oba nechceme bortit naše vztahy… jenže mně stačil ten opojný pocit, nechtěla jsem zakládat na velký problém.

Odpovědi na otázky, které vás napadnou
po přečtení tohoto článku, nebo po přečtení některého z dalších článků tématu Slídění, možná naleznete v našem rozhovoru
s psycholožkou Zdeňkou Sládečkovou: Slídíte? Jste nezralá

Další související články:
Slídění, pošlete nám své příběhy 
SOS:
Našla jsem nevěru ve zprávách 
Slídění: Vaše příběhy 

Situace se nakonec vyřešila sama. Jeho manželka mu během jednoho dne prohlídla všechny jeho maily, zprávy v mobilu (naštěstí měl skoro všechno smazané), uložená čísla a chtěla vysvětlení.  Dokonce údajně došla tak daleko, že mu prohlížela spodní prádlo v prádelním koši, dokonce prý luxovala auto a hledala v něm cizí vlas. Zkrátka lačně hledala stopy. Volal mi, že má doma problém, že mi nějaký čas nebude psát, a abych mu také raději nepsala. Nakonec mi ještě jeho „milá“ paní zavolala a nadávala mi, co svádím jejího manžela, a ať se klidím dál. Návdavkem přidala pár sprosťáren na mou adresu...

Vím, neměla jsem se pouštět na tenký led a flirtovat. Ale tahle lustrovací akce mě vážně dostala. Poslal mi nedávno nějaký mail z adresy na Seznamu. Raději jsem neodpověděla. Kouzlo krásných dvou večerů bylo pryč. Už si ho nemůžu vážit jako dřív. Když může žít s takovou osobou, něco to o něm vypovídá.

Vyřešilo se to samo. I když nepříjemným způsobem.