Ahoj lidi,

řeším drobný, leč zásadní problém. Mám na krku promoci - vlastní, aby bylo jasno. A taky asi sto příbuzných, kteří budou chtít přijet na žranici atp.
Jak uspořádat dokonalou svatbu, to se člověk dočte v kdejakém pitomém časopise, ale přestože je promoce objektivně důležitější než svatba, tak o ní ženské plátky diskrétně mlčí, snad že moderní žena je blbá nebo si nechá diplom poslat poštou do reklamní agentury?

Nicméně, co ksakru na sebe? Kostýmek vhodný i do následného pracovního poměru v reklamní agentuře předem zavrhuju, stejně jako další praktické oděvy unositelné na mnoho příležitostí včetně vlastního pohřbu - použiju-li opět paralelu se svatbou, kdo si bere kostýmek, aby v něm mohl chodit na šichtu?

Jaké si mám pořídit dary? Drazí příbuzní po mně hodili peníze, ať si něco koupím. Očekává se něco osobního a trvalé hodnoty. Akcie nebo šicí stroj by ovšem babička nerozdejchala... asi nějaké šperky, co já vim, já eště nepromovala, abych věděla, co se dostává.

Jak zorganizovat žranici? Příbuzní očekávají něco tradičního ve stylu knedlíčková polívka a svíčková. Já soudím, že je to můj mejdan a že absence vývaru a knedlíků snad nikoho neurazí, když bude něco jiného, ale s mámou o tom vedeme spor.
Náměty, podoteky?

Gentiana
Milá Gentiano,
naprosto chápu vaše starosti. Hodíme váš problém do „placu" a uvidíme, s čím přijdou ostatní promované čtenářky. Já osobně jsem měla kostým (nikdy víc jsem ho nevzala na sebe), byla jsem s nejbližší rodinou na obědě (každý si dal, na co měl chuť) a nic jsem kromě kytky nedostala. Taky jsem nic nečekala, protože jsem se spíš já cítila být dlužníkem.
Reklama