Možná se vám můj problém bude zdát banální, ale mne docela trápí, budu moc ráda, když něco poradíte.

Po nepříliš hezkém vztahu a rozchodu s expřítelem jsem na nějaký čas na muže zanevřela a nechtěla je ani vidět. Pořídila jsem si kočku, aby bylo v chaloupce veseleji - mohu doporučit, bylo. :-)

Časem jsem se vzpamatovala a někoho potkala... Můj přítel je skvělý mužský, a dokud jsme spolu nezačali žít, bylo všechno super. Nedávno jsme se sestěhovali a objevil se problém, se kterým si trochu nevím rady. Moje kočka je zvyklá spát se mnou v posteli, a to se mému příteli nelíbí, a je příčinou sporů mezi námi. Říká, že nemá potřebu sdílet lože se dvěma kočkami, že mu stačí jedna - já. Prostě mu zvíře v posteli vadí. Jinak spolu vycházejí dobře.

Vy, které kočku vlastníte, snad pochopíte... Nemáte nějaký nápad, jak ty dva víc sblížit? Už jsem si říkala, že si přivodím nějakou strašlivou nemoc a zmizím minimálně na týden do nemocnice, nebo na služební cestu, zkrátka někam... snad by se za mé nepřítomnosti jejich „postelové vztahy" srovnaly. :-)

Klára

Ještě poznámka: Přítele měnit nechci, jak už jsem řekla, je to jinak skvělý mužský, ráda bych si ho ponechala napořád. Kočku taky.


Tak to má chlap smůlu. Kočka tam byla první a on si na ni buď zvykne, nebo půjde. :) Kočka se vyhazovat nebude! :) Tak to vidím já. :)

Máte problém s přítelem? Napište nám na adresu redakce@zena-in.cz. My už vám poradíme! :)

Reklama