Milá redakce a čtenářky,

ráda bych znala Váš názor na toto téma...


Je mi 21 let a můj přítel je jen o 2 roky starší, známe se teprve něco přes rok a přesto, že víme o minulosti toho druhého velmi málo, jelikož on je ze sousední země, pár závažných bodů z našich životů o sobě známe... on o mém znásilnění a já o jeho penězích a z toho plynoucí divoký život i s drogami...

Z počátku jsme oba museli překousnout minulost toho druhého, ale po pár měsících jsme se dostali, dalo by se říci, do klasických kolejí normálního vztahu se vším všudy..
Máme celkem divoký vztah, jelikož jsme oba v divokých znameních zvěrokruhu (beran a štír), takže je to  často " itálie", končící ale usmiřovácím divokým milováním .. a teď právě přicházím na to téma: já, i přes svou minulost, jsem se dokázala proměnit z cudné stydlivé úzkostné zakomplexované holky, jak on říká "v bohyni ... "

Naučila jsem se ho maximálně uspokojit, i když s mým uspokojením je to trochu těžší, jelikož jemu chybí trochu té trpělivosti, které já mám z lásky k němu "hafo"..

Jinak ani jeden si na náš milostný život nestěžujeme... tak nechápu jednu věc:
Tento víkend jsem ho doslova unavila, že hned usnul, a já šla dom, druhý den od rána dělal a hned po práci jsme se setkali a šli k němu (kde celý den nebyl) do bytu. Když jsme otevřeli dveře pokoje, uviděla jsem u stolku ne erotický, ale silně hardcorové časopisy... udělalo se mi dost zle, ale nekomentovala jsem to... on se mě hned zeptal, co se děje (a na hlase mu šlo znát, že ví přesně, o co jde a že mě snad zkouší..)

Já řekla: Co to má znamenat? to si děláš srandu, ne?
On: Vadí ti to ?
Já: Jasně že jo, představ si, kdyby si přišel ke mně domů a já u postele desítky časopisů s chlapy..
On: Hmm, tak já to schovám... otoč se..


Lehla jsem si na postel a přemýšlela jsem, kdy si je měl čas prohlížet, když celý den doma nebyl a v noci hned usnul.. Když se zeptal ,co mi je, odpověděla jsem, že mi je dost divně z toho, že on, hned co jsem třeba odešla, si otevřel časopisy a uspokojoval se snad sám... A on či by na tom bylo něco špatného... a já samozřejmě pro mě ano, že si myslím, že jsem ho teda špatně uspokojila a že mi je z toho teď docela na nic..

A on, že se na takové časopisy dívá už od 14 let a že ho nějaké obrázky už nevzruší, že si tam čte články, a začal marně nějaký hledat..
No, skončilo to tím, že jsem ze sebe vysypala otázku, které budu dlouho litovat: "Co já vím, co jsi vše zažil, když máš na tohle žaludek."

A on v mžiku a trochu s podlostí odpověděl: "Chceš třeba vědět to, že jsem na střední škole spal se 3 holkama na jednou celou noc, že jsem to taky zkusil v trojce s klukem, chceš taky vědět, co jsem při tom cítil a tak, že jsem půl roku žil s 45letou ženou..?" Vmetl mi do tváře, jak jsem si asi zasloužila... ale to nic nemění na tom, že od té doby se mu dokážu sotva podívat do očí, že jsem mu od té doby na větu MILUJI TĚ nic neřekla a že se na něj koukám, jak na ty prasata, co mě znásilnila..

Mám z toho strašné noční můry... druhou noc jsem probděla, stále se mi zdají věci o něm a o těch..
Nevím, co mám dělat? Je to přeci jen minulost... ale kdybych chtěla chodit s jako prvním klukem s holkařem, mohla jsme začít chodit s každým druhým..
Nechápu jak za 3 roky toho mohl tolik stihnout..
Prosím poraďte..
Předem děkuji za vaše názory a rady..


Reklama