Dobré ráno,


zdravím redakci i vás ženy-inky. Mám takový problém, není to nic strašného nehroutí se mi život.....Ale docela mě to teď trápí.

Dneska mi psala moje kamarádka z dětství. Dřív jsme si moc rozuměly a byly jsme spolu pořád, jenže já jsem se pak odstěhovalo do většího krajského města a naše cesty se tak nějak rozešly.

Ona mi teď napsala e-mail, jestli u mě nemůže přespat, že jede na nějaké pracovní školení sem do města. No a já opravdu nevím, jestli s tím mám souhlasit. Přece jen bydlím v garsonce, mám malého synka, který špatně usíná a manžela, který se vrací z práce hodně pozdě a unavený.

Ona kamarádka je také dost atraktivní a svede kdekoho....já po porodu a celodení péči o domácnost a dítě už nejsem ta vždy upravená a nažhavená žena jako dřív. Už nepodnikám celovečerní paření a atd..

Proto vás prosím o pomoc a byla bych moc ráda, kdybyste napsali svůj názor...

EmilyRosse


Milá EmilyRosse,
myslím, že pokud vysvětlíte kamarádce svoji bytovou situaci, zabijete dvě mouchy jednou ranou ;-). Je totiž jasné, že garsonka není místem dočasného hotelu, zvlášť když v ní bydlíte s manželem a se synem...to by, podle mě, pochopil každý. 
Reklama