Tak tohle téma mě zaujalo.

Patřím totiž taky k těm, kteří občas vyhrávají. Nemusí to být hlavní cena, ale potěší i maličkost. Navíc když vyhrajete maličkost, okolí je přejícnější, než když vyhrajete první cenu. Občas mě to popadne a začnu třeba stříhat a posílat různé kódy, nebo se přihlásím do znalostní soutěže, ale zas to nepřeháním.

Navíc odmítám ty soutěže, kde vás nabádají, ať zavoláte na číslo 906……. za nejméně 60,- Kč a když naprší a nebude bláto, možná vás vylosují. To jsou mi milejší soutěže, kam se člověk dostane přes testy a investuje jen cestovné a ne 10.000,- Kč za telefon s pofidérní šancí na vylosování.

Už se mi povedlo dostat do pěti televizních soutěží, kde jsem teda prošla se ctí, ale nebyly to hlavní výhry, aby vzbuzovaly závist okolí. Ono když se dostanete do souboje s někým, kdo je tam už podesáté a vypadá jako chodící encyklopedie a nevypadáte jako blbec, tak kromě odměny za účast vás aspoň hřeje to, že jste byl důstojným soupeřem.

Nejvíc naštve jen vlastní váhavost a nerozhodnost a malá schopnost riskovat a říct první, co vás napadne, a pak je to správně a vy byste tloukli hlavou o zeď. Takže já bych těm závistivým řekla, ať to zkoušejí. Protože jsem pilná beruška, za posledních 5 let jsem vyhrála: mixer, ledničku, televizi, mikrovlnku, 2 sady talířů (když jste 24 let vdaná a spotřebiče doma už odcházejí, potěší to ještě víc) , 2.000,- Kč, několik balíčků kosmetiky a na Ženě dokonce 3x různé drobnosti.

Ne, že bych si neříkala: “Hele, zrovna tohle by se mi hodilo, a on to vyhrál někdo jiný...“, ale vždycky to všem přeju, protože sama vím, jak to potěší.  Takže když se mi něco povede, pomyslím si jen: „Komu to vadí, ať si to uřízne.“. Zastávám totiž názor, že nejbližší pomocnou ruku najdeš vždy na konci svého ramene!

 

Mimochodem, nevíte, kde se dají vyhrát trubky na kanalizaci? Nutně je totiž potřebuju.

 

Vikina007


Milá Vikino, výrobci trubek na kanalizaci u nás neinzerují, tak to máš asi smůlu, ale jinak stejně jako ostatní máš šanci vyhrát od Merylky překvapení v podobě balíčku za smysluplný příspěvek pod dnešním jejím článkem v rubrice cestování.

A je toho víc, co mohu odměnit. Milé i nemilé, veselé i smutné, prostě jakékoliv zajímavé, a pokud možno vlastní příspěvky do mailu.

redakce@zena-in.cz