Velmi dlouho jsem se rozmýšlela, zda se obrátit o pomoc tímto způsobem, ale jak praví klasik: svět je malý o náhody není nouze, a proto možná nějaká šance je. O co vlastně jde?

V noci o víkendu nám ukradli kola. Je to velice nepříjemné, protože máme před dovolenou. Bydlíme V Praze a v tomhle vedru obcházíme bazary. Policisté mi sdělili, že naše kola mohou být v bazaru i mimo Prahu - zloději prý nejsou žádní hlupáci a kola z Prahy dají do bazarů jinam a naopak v Praze jsou kola z jiných měst. Prosím, pokud náhodou půjdete okolo bazaru s koly (kola mají někdy vystavena na ulici) a uvidíte kolo AUTHOR INTEGRA (barva oranžová+černá) a kolo ROCK MACHINE (barva bílá a světle zelená), pošlete vzkaz redakci.

Na závěr Vám chci poradit:

Kola jsme samozřejmě měli pod zámkem (resp. závora + kalený zámek s kódem), ale nic není pro zloděje překážkou. Proto buďte opravdu ve střehu a svůj majetek musíte zabezpečit i dalšími prvky (alarm, kamera ap.). 
 
Děkuji a přeji Vám jen vše dobré
 
Hanule


Milá Hanule,
doufám, že vaše kola někdo zahledne a do redakce se ozve. Je to vážně k vzteku a byl bych pro zavedení starověkých trestů. Za první krádež useknout ruku, ono by je to naučilo. Pak se už rovnou popravovalo – ano nebylo to humánní, ale nedalo to zlodějům šanci přemnožit se.

Ještě by mě zajímalo, který klasik říká to o náhodách. Vážně nemám páru…

A nepáchnou ta kola třeba? Že by to bylo k tématu a čtenářky je spíše našly! I pokud nepáchla, napište mi o jiných nevonících věcech na redakce@zena-in.cz

Reklama