Vážení příznivci Fondu ohrožených dětí,
dovolujeme si Vás jménem všech dětí, které potřebují naši pomoc, požádat o spolupráci, která by v případě úspěchu byla významným dlouhodobým přínosem pro záměr FOD vybudovat a provozovat v JČ kraji 1. Klokánek - zařízení pro okamžitou pomoc.
Klokánky slouží dětem, které se nemohou vrátit do své rodiny z důvodu sociálního ohrožení. Jedná se o děti týrané, zanedbávané, pohlavně zneužívané nebo takové děti, které jsou ohrožovány alkoholismem či drogovou závislostí rodičů. (více
www.fod.cz) Přestože má FOD těchto zařízení již 15 a další vznikají, v Jihočeském kraji dosud žádný Klokánek není. O jeho realizace se snaží českobudějovická pobočka FOD. Ta již oslovila zastupitele, navazuje spolupráci s řadou institucí, organizací a firem a pevně věří i v podporu veřejnosti.

PROSÍME POMOZTE I VY
1. 4. 2006 bude v Českých Budějovicích otevřen nový hypermarket Tesco, který při příležitosti svého otevření daruje vybrané neziskové organizaci v Českých Budějovicích FINANČNÍ DAR ve výši 50.000,- Kč!!! Tato částka se stane ZÁKLADEM TRVALÉ SPOLUPRÁCE mezi obchodním domem a neziskovou organizací.
Bohužel se o našem záměru vybudovat v Č. Budějovicích Klokánek organizátoři ankety Tesco dozvěděli až po rozeslání 10 000 anketních lísků do domácností obyvatel Českých Budějovic, na které nominovali tři jiné neziskové organizace.
Přesto nám dali možnost zapojit se a zvítězit !!!
Prosíme oslovte s námi své kamarády, přátele, známé, kolegy, sousedy,... kteří by svým hlasem vyjádřili podporu naší organizaci a projektu Klokánek. Není podmínkou bydliště v Č. Budějovicích, proto doufáme ve vytvoření mejlové pavoučí sítě, která se roztáhne po celém území naší republiky a zavalí počítače OD Tesco svými hlasy pro Klokánek !

Anketa trvá jen do 31. 3. 2006.

Pomozte nám prosím svojí účastí v anketě získat pro děti umístěné do Klokáneku v JČ kraji významného sponzora. Jako nestátní a nezisková organizace jsme na pomoci ze strany sponzorů závislí těměř z 80 %.

JAK HLASOVAT :
Na mejlovou adresu: anketa@cz.tesco-europe.com odešlete tento text : dávám svůj hlas NO FOD na projekt Klokánek v JČ kraji Jméno a příjmení : .................... Ulice.............. PSČ a město.................Telefon........
Účastník, který poskytl v soutěži své osobní údaje ke zpracování, má právo na ochranu těchto osobních údajů v rozsahu vyplývajícím za zákona č. 101/2000 Sb.
Jedna osoba může hlasovat pouze 1x. Anketní lístky budou slosovány a tři účastníci budou odměněny dárkovou poukázkou Tesco ve výši 1.000,- Kč.

Za Fond ohrožených dětí Vám děkuje Edita Svobodová, realizátorka projektu Klokánek v JČ kraji.


Kontaktní adresa:
Fond ohrožených dětí
Senovážné náměstí 2
370 21 České Budějovice


Milá Edito,
posílám váš e-mail mezi ženy-in a věřím, že pomohou.
Držím palce

Reklama