Ahojky a krásný den všem na Ženě-in, (skoro by se mi chtělo napsat – „suchý den“ všem). Ale popořádku…

Už jsem psala pár příspěvků, a když mi umřel tatínek a já se tu vypsala, co si počít s maminkou, tak čtenářky dobře radily. Tak proč se zkusit nezeptat, možná některá z Vás poradí dobře i teď.

Mám asi rok novou sousedku v panelovém domě nad námi a problém je v tom, že nás neustále vytápí.

Nevím, jak která z Vás, ale já jsem typ, že dlouho jsem v klidu, ale pak vypěním a nechám se strhnout, že nadávám i křičím, a snad kdybych mohla, tak jí vlepím i facku.

Jednou je to pračka, jednou přeteklá vana, ale u nás je prostě pořád mokro!
Před 14 dny nás probudila v půl třetí ráno kapající voda, to pro změnu prasklo potrubí, musela se zastavit voda v celé stupačce. Tentokrát to nebyla její chyba, ale omluva nebo nějaká náhrada z její strany, nic.

Zavolala jsem na pojišťovnu a přišli do týdne, vyfotili si to a sepsali.
Ale docela mě štve, že já mám škody a já si volám pojišťovnu, ještě to není ani vyřízené a včera, když jsem dorazila domů z práce, tak jsem měla opět povodeň na záchodě.

A mám hned po náladě, už nevím opravdu, co dělat. Jen tak mimochodem – paní nad námi se jmenuje „Mokrá“, docela tomu jménu dělá reklamu!
Poradíte, prosím?
mamoutek


Tak to je opravdu nemilé. Mokrá sousedka může být problém. Zvláště když vám kape na hlavu. Osobně se mi nikdy nic podobného nestalo, tak nevím, jak se podobné záležitosti řeší. Ale ženy-in vědí všechno, takže se určitě pomoci dobereme.:)

Reklama