Známým zemřel dědeček a zůstal po něm docela slušný zvěřinec – pejsek, kocourek, křečci, rybičky… Rodina si rozebrala všechna zvířátka, ale kocourka nikdo nechce. Jen moje kamarádka se začala snažit, aby nešel do útulku, ostatním je to jedno. Ona si ho nechat nemůže, jenže pro ni celá akce skončila představou, že ho nechá doma nám. Já si ho však taky nemohou vzít (před dvěma lety jsme našemu kocourovi pořídili kamaráda a ti dva se do dneška úspěšně nesnáší, další kočku nemám už odvahu přivést).

 

Já jsem kocourka nikdy neviděla, bohužel nemám ani fotku, ale dle jejích slov je to 1,5letý kastrovaný kocour, je naučený na záchod, na svůj pelíšek (které by do nového domova putovaly s ním), je zvyklý žít v bytě. Má snad trochu delší tmavší srst. Nic víc nevím, bohužel.

Snad jen ještě dodat, že se jedná o Olomouc, Prostějov a okolí. I když si myslím, že i větší vzdálenost by nakonec také nebyla problém.

 

A tak prosím, kdybyste se kocourka chtěli ujmout, aby na Vánoce nemusel do útulku, ozvěte se mi na mail: femme.fatale@napis.to nebo na telefon, který nechávám v redakci. Nevím, kdy se dnes vrátím domů a kdy budu moci odpovědět na případné reakce, ale na telefonu budu stále.

 

Mnohokrát děkuji lidem, kterým nejsou osudy opuštěných zvířat lhostejné,

 

Bára

Reklama