Radek je zcela čistotný Moravák, který učí v Praze angličtinu. Hodí se i do rodin s dětmi, ale stejně dobře zapadne do domácnosti osamělé, kde bude novému páníčkovi (nebo páníčkům) zlepšovat náladu svou hrou na kytaru a mnoha a mnoha vtípky, které si získaly bezmeznou popularitu především díky svojí nejapnosti.:)
Pokud se rozhodnete, že si Radka vezmete domů, určitě se vám odvděčí dobrou náladou, která je patrná už z této fotografi. Další jeho výhodou je, že s ním nemusíte chodit na procházky, venčí se úplně sám. Moc se netoulá, jen každý víkend jej popadne stesk a vydá se domů na Moravu, do Vracova, aby se v neděli celý schvácený vrátil k vám.
Kdo by měl o Radka zájem, nechť se nám nějakým způsobem ozve (nedoporučuje se volati z oken, mohli bychom přeslechnout). Chcete ho?!
Nový komentář
Komentáře
Huš, kecky jedny - ještě mi zkysne mlíko.
Radku (a Richarde), taky jsem daleko, takže nepomůžu. Držím palce.
To je trapný
ddeenniissaa: S tím ať už si klučina poradí sám
Nějak se ten tvůj kámoš nechytá, viď Ríšo? Musíš líp propracovat taktiku, když chceš někoho udat, k tíži mu taky určitě je to, že mohou panovat obavy, že bys za ním chodil na návštěvu.
Fructia: chudák, teď bude mít depky
Takovej úchyl, ještě to tak
Já mám volné dva pokoje, ale Havířov je od Prahy docela z ruky
Takový spolubydlící by se mi docela líbil
Moje kámoška bude bydlet za 3 týdny v Praze Suchdole a zájem by měla.... Ale..... bude mít jen jeden pokoj (zato v úplně novém bytečku!!)..... Ale postel by mu prý sehnala!! Tak co, měl by zájem??? ... Pozn.: mladá, hezká, perspektivní, zajištěná, vtipná...
U nás by takovéhle zvířátko bohužel neprošlo, přítel je na to trochu moc žárlivý... nechápu....
Vracov je vesnice vedle
Na hyperinzertu je nabídek hned několik...
Proč vám leží v žaludku že hledá tady ? Někdo visí na nástěnce, někdo na netu a někdo holt na ženě - která je ještě k tomu in
richard.klicnik: Schválně jsem šla na oběd na jednu fakultu tady poblíž. Mají nástěnku plnou nabídek k spolupronájmu bytů. Pochybuji, že v Praze je tomu jinak.
ne
ne
nemám co pronajímat
cmelda: my máme garsonku v Praze za 9500
Jé
Ten je hezký!!!! Nechtěl by on mě??
ddeenniissaa: ty yo, tak to je sila
v brne mas za 6K celou garsonku
Originální způsob hledání bytu
,proč ne i touto cestou