Zdravím redakci Žena-in.cz a všechny čtenářky, nenabízím žádný příběh, jen bych se spíš na něco zeptala.

Žiji s přítelem asi 2 roky. Je starší asi o 7 let. Myslím, že si velmi rozumíme, máme stejné zájmy, veškerý volný čas máme tendenci trávit spolu. Sex je úplně nádherný... nebo alespoň to takhle vnímám já. Nehádáme se nijak často, většinou kvůli nějakému nedorozumění 1x za čtvrt roku. Teď během posledních 14 dnů je kupodivu strašně mlčenlivý, fyzický kontakt se omezil na pusu po příchodu, teď (posledních 5 dnů) už ani to ne.

Oproti milování před 2 měsíci, kdy jsme to mohli dělat každý den, se naše "statistika" zkrátila na 1x za 14 dnů. Když jsem se s ním o tom snažila bavit, tak mi řekl, že má jen spoustu starostí a to je vše! Jako by to byl můj otrávený manžel po 15 letech. Nechci bůhví co... nejsem na nějaké slaďoučké řečičky nebo oslovení, typu miláčku, ale fakt je, že jsme si ještě nikdy neřekli ani onu známou frázi "Miluji tě" a nějak ani nevím, proč nečekám, že ji někdy od něj uslyším.

Mně prostě takové ty krásné drobnosti jako objímání, polibek na dobrou noc atd. v našem vztahu schází, zvlášť těch posledních 14 dnů, kdy cítím, že se něco děje. Nevím, jestli to není jen nějaká vztahová perioda, nebo jeden ze základních znaků, že si přítel našel jinou...
Děkuji za Vaše odpovědi                                            

Reklama