Máte rádi děti? Chcete cestovat? Je vám mezi 23 a 40 lety? Hledáme vychovatelku pro dvě děti ve věku 2 a 5 let v rodině, která cestuje po světě. Všechny náklady za cestování jsou hrazeny, navíc dostáváte plat 20 000,- Kč.

 

Náplň práce: v době, kdy jsou rodiče v zaměstnání, se staráte o obě děti. Děti nechodí do školky, takže byste měla být dobrý pedagog a dokázat je naučit to, co se jiné děti naučí ve školce. Hrát si s nimi, učit je, svědomitě se o ně starat tak, aby rodiče mohli v klidu pracovat s vědomím, že jejich děti jsou u Vás v bezpečí. Cestuje se většinou po Evropě, vyjíždí se asi 20x za rok. I tak stihnete být přibližně jednou měsíčně v ČR. Rodina bydlí napůl v Praze na Žižkově, napůl v Norsku ve vlastním domě. Na cestách a v Norsku máte vždy vlastní pokoj. V Čechách, když hlídáte, musíte mít možnost ubytování v Praze. Plán cest budete znát rok dopředu.

Požadavky, kterým se nedá vyhnout:
Komunikativní AJ, abyste se dokázala vyptat na cestu, koupit sobě i dětem jídlo, v případě, že by se něco stalo, musíte umět v AJ popsat, co se stalo.
100% zdraví - v zahraničí, na cestách a ve spěchu nebude možné hledat lékařské specialisty.
Česká nebo slovenská národnost.
Dlouhodobá spolupráce, tedy - samozřejmě v případě, že si budete s rodinou navzájem vyhovovat - alespoň jeden rok. Děti špatně nesou, když se chůvy často mění. Dobrá zkušenost s dětmi v tomto věku nebo pedagogické vzdělání.

Co určitě nepůjde: není možné mít s sebou dítě ani psa, není možné mít v ČR závazky, kvůli kterým byste se musela vracet. Není možné vzít někoho na krátkou dobu.

Velmi spěchá - pište hned na adresu spoluprace@sluzbyprodomacnost.cz

 

Michaela Veselá

www.sluzbyprodomacnost.cz

tel.: 608 563 908, 234 134 325 


Pro svobodnou a odvážnou ženu-in by tohle mohla být opravdu zajímavá zkušenost!

Pokud byste do toho některá šla, zamlouváme si sérii reportáží :-)))

 

Reklama