Opravdu nevšední problém s prášky na potenci řeší další čtenářka, která si přála zůstat v anonymitě. Našla totiž v manželově kapse před praním tyto prášky a teď neví, jak se zachovat…

Jak byste se zachovala, kdybyste zjistila, že váš manžel tajně bere prášky na potenci? O radu žádá jedna z vás…

Můj manžel má schované pilulky na potenci

Ráda bych reagovala na dnešní téma. Vůbec jsem nemyslela, že by se nás to mohlo týkat. Nedávno jsem ale našla při praní prášky na potenci. Dávala jsem prát džíny a měl je v kapse, napůl vybrané. Pak jsem je tedy ještě nechala v koši a během dvou dnů prášky zmizely. Nevím, jestli se ho mám na to zeptat. Je to takové ožehavé téma. Co byste dělali vy? Třeba to nebude chtít přiznat, že s tím má problém. Je pravda, že od té doby ho více pozoruju, ale nic nenasvědčuje tomu, že by s tím měl problém. A pak mi to vrtá v hlavě – co když si ten prášek bere vždycky před? Je pravda, že takový nárazový sex nemáme. Většinou, až všichni doma spí. Žádné spontánní vášně. Já jsem z toho zmatená a nevím, jak se zachovat. Dělat, že nic?

Anonym

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma den 2. března 2012: Poruchy erekce

  • Setkala jste se u některého ze svých partnerů s poruchami erekce?
  • Jak se poruchy erekce odrazily na psychice vašeho partnera?
  • A jak na vaší?
  • Našli jste společně řešení tohoto problému?
  • Myslel si váš partner někdy, že má poruchy erekce, ale vy jste to tak nevnímala?

Téma ožehavé, leč velice závažné. Poruchy erekce mohou se vztahem pěkně zamávat. Zajímá mě, jestli jste se někdy s tímto problémem u svého partnera setkala a jak jste ho řešila. A abychom byli diskrétní, nemusí jít o stávajícího partnera, pochopitelně. Pokud si budete přát přispět, ale nechcete zveřejnit svůj nick zde v magazínu, podepište příspěvek svým nickem a do závorky za něj napište: Anonym. Nick uvádějte zejména proto, že pro vás i tentokrát máme přichystaný pěkný dárek za jeden z příspěvků. Tím je volně prodejný potravinový doplněk na podporu erekceLiderin® (18 + 6 tablet) od Walmarku a knížku Mystický sex od A do Z- průvodce spiritualitou Východu i Západu, milostná inspirace, meditace, nejstarší mystérium (vydalo nakladatelství METAFORA - www.metafora.cz). Abyste měla šanci tento přípravek získat, musí váš příspěvek býd alespoň tak dlouhý, jako tento odstavec a do redakční e-mailové schránky dorazit nejpozději 2. 3. 2012 v 15.15 hodin.

liderin

Reklama