Je mi to strašně trapné, ale strašně se stydím někoho na to zeptat. Tady anonymně mi to připadá lepší, než s tím vyrukovat na kamarádku.

 

Totiž. Manžel se včera vrátil z týdenní dovolené. Máme to tak zařízené, že si jeden týden v roce užijeme každý zvlášť – po svém. On je náruživý cyklista a vždycky si vyjede s partou kamarádů a dají si pořádně do těla. Já zase vyrazím s kamarádkou někam k vodě, kde si krásně odpočinu. Pak jezdíme na dovolenou ještě společně i s dětmi.

 

Nikdy jsme s tím neměli problém. Naopak, oběma nám to vyhovovalo, protože si tak trochu odpočineme i od sebe. Věříme si a já jsem nikdy neměla sebemenší problém s tím, že bych nějak extrémně žárlila. Manžel taky ne.

 

Ale teď se stalo něco, z čeho mi vůbec není dobře po těle.

 

Manžel se vrátil a celý zkroušený mi hned hlásil, že se mu stala taková nepříjemnost. Totiž, přivezl nám domů filcky, či jak se tomu říká. Takové malé breberky, které se mu usadily v ochlupení kolem přirození. Tvrdí, že to pravděpodobně chytil v nějakém penzionu, ve kterém bydleli a který nebyl zrovna nějak extra.

 

A já nevím. Nevím, jestli je možné k tomu přijít tímhle způsobem. Spíš si myslím, že něco takového člověk chytne při pohlavním styku.

 

Jak říkám. Manželovi jsem vždycky věřila, ale teď jsem na vážkách. Samozřejmě, že se hned vyholil a ošetřil si to nějakým šamponem, ale já si neumím představit, že bych s ním teď měla něco mít. Je mi to tak strašně nepříjemné, a navíc...  opravdu mu už úplně stoprocentně nevěřím. On se sice dušuje, že opravdu s nikým nic neměl, ale já jsem tak trochu v šoku. Nechci na něj útočit, protože co když mluví pravdu, na druhou stranu bych zase nerada byla za blbce.

 

Prosím vás, nevíte, jestli je pravdu možné, aby ty filcky chytil třeba z matrace nebo z deky? Mám toho plnou hlavu. Díky za všechny vaše rady a názory.

 

Hana

 

 

Milá Hanko, jejda, to je ale zapeklitá situace. Opravdu bych teď nechtěla být ve Tvé kůži. Ale poradit neumím, s něčím takovým jsem se zatím naštěstí nesetkala. Ale třeba budou čtenářky vědět... no, teď to trošku zní divně, jakože podezírám některé, že mají osobní zkušenosti s breberkami. Ale tak to opravdu nemyslím. :o)))

Poradíte?