Dobrý den.

Potřebuju, jestli by mi vaše čtenářky nemohly poradit. Stala se mi totiž jedna taková věc.

O víkendu jsme měli jít s přítelem na oslavu kamarádových narozenin, ale příteli se nechtělo, a tak nakonec řekl, ať jdu sama. Byla jsem na něj za to dost naštvaná, slíbil mi, že půjde, ale pak nešel. Ale řekla jsem si, že si nenechám zkazit náladu.

Taky že nenechala - skvěle jsem se bavila a hodně jsme toho vypili. No a to byl asi problém. Byl tam taky můj bývalý kluk no a celý ten večer nás to k sobě táhlo. Nakonec jsme se spolu vyspali.

Ráno jsme si řekli, že to nic neznamená, prostě to byl úlet, ani jeden z nás to nechce dávat dohromady a já mám svého současného přítele moc ráda.

Jenže teď nevím - mám mu to říct? A když, tak jak? Teda kdybych měla jistotu, že se to nijak nedozví, asi mu to neřeknu, ale na té oslavě si někdo mohl něčeho všimnout, jsou to naši společní známí a já nevím, jestli mu někdo jiný něco neřekne - teda nikdo nás přímo neviděl, ale domyslet by si to mohli, tak si zas říkám, že bude asi líp, když mu to řeknu sama, že se to stalo, ale že to nic neznamenalo... Akorát nevím jak.

Nenapadá vás něco?


Tak tu máme zas jedno anonymní SOS - naše čtenářka si nepřála, asi celkem pochopitelně, uveřejnění jména. Co Vy na to, ženy-in? Co byste jí poradily?

redakce@zena-in.cz

Reklama