Vím, že se toto téma velikým obloukem vyhýbá dnešnímu tématu, ale opravdu potřebuji poradit. Proto bych byla moc ráda, kdybyste můj článek zveřejnili.

Předem vám moc děkuji 

Mám fenku pudla, která je zrovna v hárajícím období. Asi tušíte, co bude následovat. Ano, utekla mi a naneštěstí se spustila se sousedovic psem. Byli spojení zhruba 10 vteřin. Myslíte, že by mohla být březí? Nebo je to moc krátká doba na to, aby došlo k oplodnění?

Jestli s tím máte některá z vás zkušenost, prosím, poraďte mi.

Předem děkuji za vaše rady.

Smile6


Dobré ráno vám všem a Smile6 dvojnásob.

Nevím proč by to bylo úplně mimo dnešní téma. Mám dokonce dojem, že to je skoro přesně dle zadání. Jen nevím, zda ti psi mají nějaké knížky. A jak znám nejlepší přátele člověka - u nich o vzájemné věrnosti a manželství nikdy nepadlo ani slovo. To spíš o té psí knížce...

A teď vážně :) S psím háráním já osobně nemám žádné zkušenosti, protože já raději "kočky". Ale myslím, že čtenářky vám milá Smile6 vše objasní.

Dnes je téma dne  "Svatbění" - proč se vlastně ženit, vdávat. Je k vyvrcholení vztahu třeba oficiální glejt? Jak se díváte na církevní svatby a rčení "Co Bůh spojil, člověk nerozpojí"? Byla jste dotlačena do svatby, nebo jste po někom tak toužila, že jste dotlačila jeho? A vyplatilo se? Má stát podporovat manželství?

Problémů a otázek okolo fenoménu vztahů oficiálních i neoficiálních je spousta. Máte-li k tomu co říct - neváhejte a pište. Nejzajímavější příspěvky odměníme.

A nebojte se pochlubit svatebními fotkami. Určitě vám to slušelo :)

redakce@zena-in.cz

Reklama