Další příspěvek k dnešnímu zahradnímu tématu je trochu smutný. Kdo poradí čtenářce Ence1, co s jí to vyrostlo z truhlíku s údajnými jahodami?

Nakoupit si truhlík se sazeničkami nemusí být vždy bez problémů. Své o tom ví čtenářka Enka1. Poraďte jí, jaká rostlina vyrostla...


Hezký den,
dnes jen pár řádků bez nároku na honorář :-), protože jsem mimo téma, spíš takové malé SOSíčko.
Milá Kuty mě před časem nalákala na pěstování měsíčních jahod v truhlících na lodžii. Plna důvěry v obchodníky jsem zakoupila pytlík semínek, zasela a brzy se ukázala spousta rašících lístků. Celému příbuzenstvu jsem slíbila část úrody na ochutnání a přebytky na marmeládu apod.. Jenže, koukněte co mi vyrostlo. Nevíte někdo, co to je?
Pozbyla jsem důvěry k solidnosti firem semena prodávajícím. Nerada bych si příště, třeba ze semen řeřichy, zatáhla do truhlíků bolševník.

rostlina

Děkuji, Enka1

Pozn. red.: Příspěvek neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 17. května 2011: Vyfoťte svou zahrádku

Všechno kvete, pučí, bzučí a zpívá - je tu květen a v zahradách nastalo to nejbarevnější období.

  • Pochlubte se svou zahrádkou a vyfoťte ji!

Ano, ano, vyfotografujte k dnešnímu tématu svoji zahrádku a pošlete mi ten obrázek v elektronické podobě do redakce. A pozor! Chci jen jeden obrázek - ten nejkrásnější pohled na vaši zahrádku. K obrázku mi připište, co přesně na něm je a proč se vám tenhle pohled tolik líbí. To všechno zašlete na redakční e-mail 17. května 2011 do 15.00 hodin.

Nejkrásnější zahrádku ocením malým dárkem, totiž knížkami Zahradničení s měsícem od Reginy Engelkeové a Velká kniha o bylinkách od Jekky Mcvicarové z (oba tituly vydal Knižní klub).

zahradniceni bylinky

Reklama