Chtěla jsem moc poděkovat všem, kteří drželi palce, a hlavně těm, kteří se snažili poradit.

Kočičáčka včera veterinářka zbavila trápení... utěšuje mě, že tenhle útulkový bojovník usínal v teplých dlaních páníčka, obklopený láskou a péčí, které jsme mu dali tolik, kolik to jen šlo. Do poslední chvíle vrněl a muchloval se, dával najevo lásku a věčnost za každé pohlazení.

Každému, kdo uvažuje o pořízení mazlíčka, bych doporučila kočku... neznám zajímavější zvíře... kočka je osobnost, je svá a docela jistě se s ní nebudete nudit. A když už kočku, přimlouvám se... dejte šanci zvířátku z útulku. Nikdo by nevěřil, jak vděčná tahle zvířátka umí být... jak moc vám umí dát najevo, že jste jejich... protože ve skutečnosti se vlastně ujali oni vás..

Kočka je lepší než jakýkoli chlap.... umí se vcítit do vaší nálady, snaží se rozveselit, když to potřebujete, a mooooc rády se tulí. Sice taky občas do něčeho kecají, umí si prosadit svou a v bytě dokáží udělat slušnou paseku, ale na rozdíl od mužských mívají špatné svědomí a umí si to vyžehlit .o)
Vzpomínám na ten chlupatý uzlík, ubrečená, ale štastná, že jsem měla tu čest ho poznat a být poctěna jeho pozorností. Nevím, jak vypadá kočičí nebe... ale doufám, že v něm už nikdy nebude muset bojovat tak jako tady.


Taky se přimlouvám za kočičky, jsou to mazlivé bojovnice. Ale jsou situace, kdy je každé zvíře lepší než jakýkoliv chlap!
Reklama