Zdravím všechny ženy - in.
Mám na vás všechny malou prosbu o pomoc. Pocházím z Prahy, je mi 21 let a nevím, co se sebou. Do dnešního dne jsem se téměř nikdy nemalovala, vlasy si denně stahuju do pevného culíku, a když vyrážím ven, hodím na sebe džíny, mikinu a pohodlné tenisky.

Vzhledem k mému věku a povolání, bych se sebou měla něco začít dělat, ale sama si nevím rady.
U mámy rady hledat nemohu a u kamarádů spíše také ne. Kamarádky některé mám, ale ne takové, které by mě naučily líčit se, vybrat si nejmodernější kousky oblečení, či mi řekly, jak se vhodně učesat, co mi zkrátka sedí.

Začala jsem před měsícem nehty, které jsem si nechala udělat, ale u toho jsem také skončila. Oblečení si sama nevyberu, vlasy mě neposlouchají, a když vezmu do ruky malovátka, vypadá to, jako bych měla jít na karneval.

Chtěla jsem se vás zeptat, zda některá z vás netuší o nějakém dobrém salónu v Praze , kde vám poradí vizážista i stylista, jak se oblákat, malovat, česat atd. Něco na způsob televizního pořadu VYPADÁŠ SKVĚLE, kde se odborníci o svěřené dámy starají opravdu skvěle.

Problém jsou peníze, nejsem ochotna dát vizážistovi 15 tisíc za to, že mě jednou nalíčí, ostříhá a obleče a pak mě vyšle do krámu, kde si za dalších 15 tisíc budu muset koupit hadry a šminky.

nemáte některá z vás zkušenosti a nemohla byste mi nějakého šikovného vizážistu či stylistu v Praze poradit?

Mnohokrát děkuji.

Vlaďka L.


Milá Vlaďko,
děkujeme za důvěru, s kterou se obracíte právě na Ženu-in. A dokonce máte štěstí, že dnes edituji já, protože styl je tak trochu můj píseček. Svým způsobem bych vám mohla s image poradit i já. Jak s oblékáním, tak s líčením (několikrát jsem líčila vítězky proměny) mám kontakt i na výborné kadeřníky.

Ale mohla byste to udělat ještě jinak. Pošlete nám svoji fotografii a zkuste štěstí v našem konkurzu, který v těchto dnech probíhá pod názvem "Staňte se tváří Ženy-in". Stačí kliknout a dozvíte se víc.
Další možností je obrátit se přímo na Helenu Bedrnovou, která se i mimo televizní obrazovku zabývá kompletní tvorbou image. Najdete ji na internetu přímo pod jejím jménem. Hodně štěstí.

Reklama