Milé ženy-in,

byť chodím na tyto stránky už od jejich vzniku, SOS píšu poprvé.

Nejedná se o nic dramatického, ale moc by mě potěšila vaše pomoc.

Asi za 2 týdny mám dovolenou a nějak mi letos nevyšlo zahraničí. Rozhodla jsem se, že si udělám pár dní sama pro sebe, a to sice… v Praze (jinak jsem z Brna). Prahu trošku „znám“, jako každý Čech, ale většinou jenom tak ve spěchu, se spoustou dalších lidí a tak, proto jsem se rozhodla, že tentokrát pojedu sama a návštěvu si řádně vychutnám :).

A teď k mému dotazu (vlastně je jich několik):

1/ Kde levně bydlet (vím, že tady bylo podobné SOS minulý týden, takže jenom kdyby třeba někoho dodatečně něco napadlo…)?

2/ Nechci brouzdat po profláknutých místech jako Hrad a Karlův most, spíš bych se ráda zaměřila na tzv. tajemná místa Prahy. Takže: Máte někdo nějaký konkrétní tip (dům, ulice se zvláštní atmosférou, cokoli!), případně zajímavý odkaz na web nebo na knížku?

3/ A aby toho duchovna nebylo moc ;-) , když už budu v Praze, ráda bych si udělala i nějakou materiální radost, takže, další dotaz: Máte tip třeba na nějaký zajímavý sekáč, na který Nepražák jen tak nenarazí, nebo… přírodní kosmetika, bižuterie… Nebo i třeba nějaká neobvyklá masáž, super kadeřnictví, prostě co vás napadne?

Jo a ještě: Existuje místo v centru či blízko něj, kde se dá levně, dobře a rychle najíst?

Tak… už toho nechám, na jedno SOS je toho až dost.

Strašně moc všem předem děkuju za JAKÝKOLI nápad a moc se těším!!!!!!!

narciska


Milá Narcisko,
těch rad by bylo! :) Ale já nechám čtenářky, ať se vás ujmou, zasáhnu jedině v případě, že by si s něčím nevěděly rady. Přece jen ale nedá mi to a doporučím vám Vrtbovské zahrady třeba. :) A pak se mrkněte na TYHLE stránky, kde najdete o Praze snad úplně všechno. :)

Chcete radu? Napište na redakce@zena-in.cz!

Reklama