Jsem strašný nemehlo a plašan! Odjakživa jsem samá modřina, protože nedávám pozor a neustále se do něčeho bouchám, zakopávám atd... Protože pořád spěchám, i když nemám kam. Pokud se několikrát denně do něčeho nepraštím, tak to nejsem ani já.

     
Já prostě neumím chodit pomalu, ani nic pomalu dělat! I když něco doma vytvářím, a třeba jen u vaření, dělám několik věcí naráz a plaším.
Když si to uvědomím, tak zpomalím a snažím se uklidnit. Jenže po chvilce se zas přistihnu...
      
Příklad: převlékám si tričko, ovšem stát na místě, to je zbytečnost, tak jdu. A když ho přetahuju přes hlavu, narazím do futer. A to dost silně, protože jdu rychle. To je jen kapka.
    
Můj přítel by mi nikdy neublížil, to bych si nenechala líbit, ale když se mi stane něco vážnějšího, tak ho chudáka určitě obviní z domácího násilí... (hihi)
 
Kdo by věřil, že tolik modřin si může člověk udělat sám!!! Pořád mu to říkám, tak se mi snaží odstraňovat doma překážky, aby bylo modřin méně.
    
Všem říkám, že určitě neumřu přirozenou smrtí, ale na nějakej nesmyslnej úraz! Já se určitě po smrti dostanu do Guinessovy knihy rekordů!!
    
Když jsem dnes vybíhala domů do druhého patra, (protože jít po schodech pomalu je zbytečnost), tak jsem na sebe málem převrhla květinový stojan... A to už jsem si fakt řekla, že to tak nemůže jít dál...!!
    
Tak mi, prosím, poraďte, jak se uklidnit na delší dobu a nespěchat, když nemusím. Protože mě fakt nic nehoní a jen naprosto zbytečně plaším..
 
                                                                                                                                                                                  E.
 
Jo a to vůbec nejsem štíhlá, i když mám tolik pohybu, právě naopak. Protože když se večer uklidním a vše je O.K., tak si sednu a např. do noci tady s někým klábosím na ženě a u toho něco chroupu.
Samozřejmě, že do sebe průběžně přes den taky jídlo hážu, protože sedět u toho nevydržím...
Reklama