Je čtvrtek večer a já mám náladu pod psa. Za prvé, proč se nemůžu jmenovat normálně - Petra, ale Petruše. V dětství na mne všichni pokřikovali Petruše - Marfuše, chroch, chroch... Jak já nenáviděla Mrazíka.

No a za druhé, dnes ráno jsem se probudila se svědícím místem na bradě, v zrcadle nic, ale než jsem došla do práce, stihlo se TO vyboulit, zrudnout a stát se lesklým. Tónovací krém byl na nic, ten nic opravdu nezakryje - od toho je tónovací, že :-/ Ta pomsta mé smetanové orgie začala svědit, takže jsem se přistihla, jak se několikrát drbu na bradě. To jsem tomu pomohla.
Kolegyně měly samé chytré rady: zalep si to (to určitě, mrchy jedny, ještě vám budu víc pro smích), dej si to vyoperovat (tsss), nos přilbu (jak originální), dej si make-up (nemám ráda make-upy).

Vypravila jsem se o polední pauze do lékárny, zda tam neznají nějaký fígl - mezitím mi ta potvora začala "tepat a pnout se". Co jsem komu udělala, vždyť jsem si dala včera večer jen svíčkovou a vanilkovou zmrzlinu a cappuccino.

Od odpoledne na sebe patlám jakýsi "color", který má ten můj problém jednak zakrýt a jednak vysušit. Zatím mi přijde, že se situace nemění. Svědí to jak blázen, je to rudý jak západ slunce (navíc jsem se celou cestu domů modlila, aby nějaký auto nezastavilo, protože si mne splete se semaforem) a přijdu si jak před výbuchem sopky.

A zítra, zítra večer máme jít na velkou zahradní party - takhle tam přece nemůžu!

Jsem na nejvyšší míru otrávená, kolegyně-drbny zítra na mně nenechají niť suchou, ať přijdu v jakémkoliv stavu s TOU záležitostí.

Jak se mám TOHO zbavit????? Hlavně, aby to do rána nenasadilo bílou čepici!!!!!!!!!!!!!!!!!

Reklama