Čtenářka, která si dnes nechá říkat Mam, se vám rozhodla svěřit se svým problémem. Poraďte jí, jak dosáhnout při milování orgasmu - vyzkoušela už kde co... teď se bojí, že svého manžela neuspokojuje.

O radu prosí čtenářka, která se v dnešním tématu rozhodla skrýt za pseudonym Mam...


Nedá mi to, a musím reagovat na dnešní téma. Spoustu lidí si myslí, že je to o tom chlapovi. Že když je šikovný, tak že to přijde. Ale co když to nepřijde nikdy? Já už jsem si na to zvykla.

Líbí se mi chlapi, nejsem na ženský. Jen prostě nemůžu dosáhnout vrcholu. Asi ho mám fakt v nedohlednu. Dokonce když jsme chodili na vysokou, měly holky na koleji úžasného milence. Která s ním spala, nedala dopustit na jeho techniku, velikost, šikovnost. Dokonce jsme jednou naplánovaly mejdan, že se s ním vyspím já. Byl skvělý, to ano, ale nepřišlo nic, co by ve mně explodovalo. Spala jsem s ním ještě párkrát za střízliva. Dokonce mu holky řekly, že potřebuju zažít orgasmus. Takže byl pyšný, že mě to udělá. Ale neudělal.

Dneska jsem vdaná, mám dvě děti. Můj manžel ví, že s tím mám problém. Ale taky ho trápí, že mě to nedokáže udělat. Nedovedete si představit, jaký je to pro mne problém. Mám strach, že by chtěl zažít něco ohnivého, abych mu vzdychala v náručí, jak mi to hezky udělal. A moje tělo to neumí. Jestli někdo z vás prožívá co já, určitě ví, o čem mluvím.

Mam

Pozn. red.: Příspěvek neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 19. 7. 2011: Rady - jak na první orgasmus s chlapem

Poraďte ostatním čtenářkám, jak dosáhnout orgasmu při milování se svým protějškem. Předejte své zkušenosti a pomozte tak těm, které to štěstí nemají...

  • Po jak dlouhé době jste dosáhla orgasmu při milování s mužem?
  • Máte dobrou zkušenost s nějakou technikou, jak na to? Nebo alespoň doporučení?

Vaše rady, jak dosáhnout orgasmus s chlapem, nebo jen zkušenosti, jak se vám to podařilo, zasílejte dnes jako příspěvky k tématu dne. Váš text ať je dlouhý alespoň jako tento odstavec. Redakce si vyhrazuje právo zaslané příspěvky neotisknout, neotištěny budou zejména kratší nebo vulgární texty otištěny nebudou. Příspěvky očekávám na redakčním e-mailu (viz níže) a pokud budete mít to štěstí a dostanete se mezi uveřejněné, máte šanci vyhrát jednu z následujících knih, které vydalo nakladatelství METAFORA: Orgasmus, Tajemství análního sexu, Sex ve třech.

Příspěvky zasílejte 19. 7. 2011 do 15.00 hodin.

Protože chápu intimitu tohoto tématu a uvědomuji si, že i nicky jsou v rámci magazínu určitou identitou, rozhodl jsem se, že pokud nebudete chtít být pod příspěvkem uvedené pod svým běžně používaným nickem, napište mi to k příspěvku společně s přezdívkou, kterou chcete, abych uvedl.

sexsexsex

Reklama