Ahoj redakce, dnešní téma je o slevách a šuntech. Mám problém, který není úplně k tématu, ale není úplně mimo. Moc prosím o uveřejnění a tedy o rady žen-in.

SOS - Instalatér!!!

Jsem nešťastná a tluču se do hlavy za svoji blbost, protože jsem se nechala napálit od instalatéra (doporučeného mi známou).


Mám nainstalovanou novou dřezovou baterii se sprškou (nedávno jsem se tady o ní radila). Baterie funguje dobře, ALE: hadice té sprchy smrdí jak asijské boty a stejně smrdí i voda, když ji po delší
době pustím.

Když jsem začala zjišťovat, co to je za výrobek, zjistila jsem, že to je jakýsi šmejd za 895,- Kč včetně DPH a ten instalatér mi ji naúčtoval za 2 500,- Kčs a to jsem mu zdůrazňovala, že chci kvalitní baterii!! Účtenku mám schovanou, záruční list také a nedělá mi potíže to reklamovat. Ale jak mám  jít na toho instalatéra, aby se mnou nevyběhl? Mám vůbec nějakou šanci? Můžu si případně stěžovat na živnostenském úřadě? A co s tou smradlavou hadicí, mám to reklamovat u prodejce? Nemáte někdo podobnou zkušenost? Moc prosím poraďte!!!  

Alko

 


    Váš příspěvek vydáváme okamžitě, milá Alko.

A vás, čtenářky, ženy-in, prosíme o radu, jak si má paní Alka se svým problémem poradit. Děkujeme.

 

SLEVA    SLEVA    SLEVA   SLEVA   SLEVA   SLEVA   SLEVA   SLEVA   SLEVA   SLEVA  SLEVA

 

Úterní téma jsou slevy. Nakupujete ve slevách? Berete útokem stojan s nápisem sleva? Koupila jste někdy totální šunt? Kupujete potraviny ve slevách?

PIŠTE!!!

Nejlepší z vás odměníme.

 

 redakce@zena-in.cz

Reklama