Čtenářka Anai mi poslala jednu žádost - shání totiž přítelkyni pro svého bratra, tak ji napadlo, že by možná některá z našich čtenářek projevila zájem. Chcete-li se seznámit se zajímavým chlapem, neváhejte Anai kontaktovat!

Dněšní téma je o chlapech a jejich NEJ. Následující prosbu zaslala čtenářka Anai a vlastně se tématu také týká. nejde ale o jejího chlapa, snaží se „udat“ bratra. Její žádost zněla naléhavě, proto jsem se rozhodl, že ji uveřejním...


Mnohé z vás možná vědí, že jednou z mých aktivit je i seznamka. Nicméně dle českého pořekadla o kovářově kobyle, co chodí bosa, nedaří se mi najít vhodné partnery pro své nejbližší - tedy sourozence. Nedávno ukončil dlouhý vztah můj mladší bratr a jelikož je to vysloveně „typ do páru“ a užívání si svobody už má dost, rozhodla jsem vzít to do svých rukou.

  • Co nabízím: pohodový, velmi společenský, veselý, otevřený a aktivní člověk

- 43 let, znamení Kozoroh. Mladý nejen vzhledem, ale i duší a pozitivním postojem k životu. Velmi pohledný, vyšší, štíhlý. Rozvedený, dvě dospělé děti, s kterými se často stýká. Další si sice pořídit nemíní, ale vyloučeno to není. K partnerce se chová vždy velmi tolerantně a totéž očekává od ní.
Finančně naprosto v pohodě (kariéru z vlastního přesvědčení ale nedělá - vzdělání SŠ s dvěma maturitami - práce na směny). Jeho největším koníčkem jsou autoveteráni (několik jich vlastní) a motorka. Je nadšený domácí kutil, ale současně i sportovec (sjezd. lyže, kolo, tenis - rekreačně a občas), rád cestuje, moře i hory... zajde ovšem i moc rád do kina či divadla a je velmi dobře vychován - no aby nebyl, vždyť jsem ho spoluvychovávala já - je o 13 let mladší.

  • Co požaduji: sympatickou štíhlejší ženu cca od 28 do 43 let nejlépe z Prahy, pokud s dětmi, tak odrostlejšími, společenskou, sportovně založenou, která ráda cestuje (i na motorce), s řidič. průkazem, volný čas tráví aktivně, ochotnou někdy uvařit a třeba i posekat trávu na zahradě.

Pište mi na soukromou zprávu zde na Ženě-in a zašlete foto (pošlu potéjeho) své, nebo své přítelkyně, o které si myslíte, že by mohla být vhodnou kandidátkou.

Anai

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 24. června 2011: Nej mého chlapa!

Co se vám na vašem chlapovi líbí nejvíc? To je otázka přímo do pranice. Je mi jasné, že těch věcí je spousta, ale teď se musíte rozhodnout pouze pro jednu z nich. Nevíte-li jak na to, zavřete oči a vzpomeňte si na něj - tak! Už to máte? Určitě ano. Teď už stačí jen vzít foťák a vytvořit ten správný snímek. Pokud se vám to nepodaří, pak alespoň tu jednu nej věc vašeho chlapa popište (popis ať je dlouhý alespoň jako tento odstavec textu). V ideálním případě pošlete fotku i s popisem!

POZOR! Budete-li posílat fotografii, vyberte jen jednu.

Vaše příspěvky čekám na následující e-mailové adrese...

A co můžete za svůj dnešní příspěvek získat? Pro jednu z vás tady mám připravený krásný dárek - tedy spíš pro toho vašeho miláčka (třeba za to, že se nechal vyfotit): VICHY HOMME Gel na holení pro citlivou nebo problematickou pokožku a VICHY HOMME Čistící gel s kyselinou salicylovou.

vichyvichy

Reklama