Dobré ráno, milé ženy-in.

Přeji vám všem krásné léto a tak trochu :) vás prosím o pomoc. Už na jaře jsem si přes internet zamluvila na srpen dovolenou v Chorvatsku. Jenže teď nastala taková situace, že nevím, zda budeme moct odjet.

Pochopitelně se nabízí řešení - můžu rezervaci stornovat, vrátí mi část zálohy a bude to. Ale po pravdě řečeno, to se mi moc nechce. Už jen z toho důvodu, že jsme na dovolené nebyli několik let, děti u moře ještě nebyly vůbec a dlouhou dobu se těší, malej už pomalu trénuje s ploutvemi a se šnorchlem… no znáte to. Navíc mi dalo docela dost práce vyhledat v té nabídce na netu to, co by se nám líbilo A naděje, že by to dopadnout mohlo, ještě není tak úplně pryč.

Proto jsem vám chtěla nabídnout, zda – v případě, že opravdu nakonec nebudeme moct jet - byste někdo nechtěl jet místo nás. Je to soukromý domek v Jižní Dalmácii, městečko Trogir, nedaleko Splitu, pro 4-5 lidi, cca  50 m od pláže. Na 10 dní a termín od 12.-22.08 za 10 euro na osobu a den. S vlastní dopravou a bez stravování. Problém pro toho „náhradníka“ je ovšem ten, že já zřejmě nebudu moct říct dřív než tak 8 případně 9. srpna, jak to tedy dopadlo.

Asi si budete klepat na hlavu, kdo by se téměř ze dne na den sbalil a vyrazil na dovolenou, a ještě aniž by věděl, zda to vůbec dopadne... hmmm. Možná máte pravdu, ale třeba by se někdo našel, komu by to nevadilo.
Tady dávám odkaz na ten domek, tak na to mrkněte…

http://www.ubytovanivchorvatsku.cz/trogir/mar-iva/

Pokud byste tedy někdo zájem měl a chtěl nějaké informace, které mě v tuto chvíli nenapadly sdělit, tak mi prosím piště do mejlu, protože nevím, jak se teď zde budu vyskytovat… drof838@centrum.cz

Mějte se krásně...
Dana


No, mě dovolená u moře v Chorvatsku moc neláká, ale třeba se někdo najde :)...

redakce@zena-in.cz

Reklama