Pomoooc, plešatím... Už 13 let, dřív zabírala Diane a Verospiron, někdy i jen bylinky a akupunktura. Nejvíc mi pomohl léčitel, který bohužel už dnes nežije.

Léčil mne zadarmo a za měsíc jsem nemusela mít hormony a nic a vlasy rostly a nepadaly. Po stresech se mi znovu rozhodily hormony a dalo se to zastavit Diane znovu, dnes ne... Jiného léčitele jsem zkoušela, ale zjistila jsem, že opravdový léčitel má dar od Boha, proto asi najednou žádná léčba nezabírá.

Ztratila jsem po dlouhé době práci, partner mě opustí... a já budu plešatá... doktoři si nevědí rady. Ŕíkají, že možná opravdu nějaký léčitel... chodím do kostela, věřím, doufám, že tam třeba najdu takového člověka. Bohužel ne, dnes zase vypadly prameny tisíce vlasů, padají po celé hlavě.

Četla jsem zde o nějakém zázračném léčiteli, který zachránil bratra některé z vás. Bohužel nevím, jak někoho takového potkat. Prosím holky, slečny, pomozte. Vitamíny jím, používám ampule Vichy a šampon, nevím, jestli to neleze rychle i z toho, po Neocapilu to padalo ještě více...

Jsem nešťastná, že možná někde je záchrana, a já ji nemohu najít... kliniku vlasů jsem zkoušela, vše ostatní také, dříve to zabíralo, dnes ne.

Modlím se a prosím, holky, pomozte.....
 
Louise

Reklama