Další čtenářkou, která u sebe provedla diagnózu závislosti na čokoládě, je Jithule. Ráda by se této závislosti zbavila - poraďte jí v diskuzi pod touto novinkou, jak na to!

Jak se projevuje závislost na čokoládě? Čtenářka Jithule je bez své pravidelné dávky nervózní a protivná. Poraďte jí, jak se této závislosti zbavit!


Hezký sladký den - všem!

Tak jako vášnivý kuřák se cítí bez cigarety - tak i já se cítím bez čokolády. Jsem prostě závislá. Je jedno, o jakou čokoládu jde, mám ráda skoro všechny. Běda, když doma nemám ani kousíček. Jsem protivná, nervozní až hrůza. Nejsem žádný hubeňour, ale nevážím 80 kg. Tím nechci říct, že bych nepotřebovala zhubnout, ale.. Bez čokolády to prostě nejde. Milovala jsem Margotku, Milku apod. Zajímavé je, že když držím dietu tak to vydržím - prostě si čokoládu nevemu. Bohužel když už mám pak stravu normální tak se mi dostaví ta závislost. Pokud bych si měla vybrat mezi koláčem a čokoládou - pochopitelně sáhnu po čokoládě. Jsem závislák a dá se to léčit? (to byl humor). No, ale u nás je vlastně všechno možné, třeba jednoho dne se bude léčit i tato závislost.

Krásný sladký víkend přeje,
Jithule

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 20. dubna 2012: Když vás honí mlsná

  • Po čem sáhnete, když vás honí mlsná?
  • Mlsáte ráda?
  • Máte po mlsání výčitky svědomí?
  • Omezujete se schválně v mlsání kvůli postavě?

Pište mi své příspěvky formou příběhů. Téma je tentokrát jasné: mlsání! Jsem hodně zvědavý, čím ukojíte svou touhu po sladkém (nebo i slaném). Své příspěvky posílejte na e-mailovou adresu redakce (viz níže) a nezapomeňte v předmětu e-mailu uvést heslo. Váš text ať je dlouhý alespoň jako tento odstavec a dorazí do naší e-mailové schránky nejpozději 20. 4. 2012 v 15.00 hodin. Z uveřejněných příspěvků vyberu dva, jejichž autorky odměním něčím k mlsání - budou to sladké čokoládové bonboniéry I Love Milka.

milkamilka

Reklama