Prosím o radu. Nerada bych měla trapas na vánočním večírku svého přítele. Večírek je ve stylu punk a v mém šatníku se asi nenachází moc možností, jak vyřešit stylový oděv. Momentálně pracuji v bance, z toho asi každý odvodí, co se skrývá v mé skříni. Halenek i sukní dostatek, ale jak vyřešit obleček, který bude jen pro jednu příležitost, aniž bych musela utratit tisíce" ? Poraďte, prosím.
Předem děkuji. 
Adka


Milá Adko,
tak to jste se obrátila přesně na správné místo, kde vám fundovaně poradí.
Udělat ze sebe punk-girl nebude vůbec nic složitého.
Stačí k tomu černé hadříky, pár balíčků spínacích špendlíků (co možná největších) a trochu odvahy.
Začněte černým oblečením. Určitě máte nějakou sukni, čím kratší, tím lepší. Prošpikujte jí spínacími špendlíky (můžete z nich vytvořit řady, nebo jimi ozdobte lem). Jestli máte nějaký ocvočkovaný pásek, sem s ním. Čím víc kovu, tím lépe.
Kupte si nějaké levné síťované punčochy, udělejte do nich pár děr a obujte si jehly nebo černé kozačky.
Pohud nechcete ničit síťovky", stačí obyčejné černé, ale díry by tam být měly.
Punk miluje destrukci a všechno, co je obecně považováno za estetické, zavrhuje.
Vršek: černá podprsenka - základ, černá halenka - rozepnutá, svázaná v pase. Zase ji můžete ozdobit špendlíky, řetězy a vším možným i nemožným, co se leskne.
Nemáte-li halenku, stačí nějaké upnuté černé triko, můžete-li do něj udělat pár děr, tím lépe.Ty díry zase sepněte špendlíky.
Líčení: černě orámované oči a temná rtěnka, může být též černá, nebo si rty namalujte tužkou na oči. Budete vypadat démonicky a nepřístupně, a to je ono.
Vlasy: jestli máte dlouhé, ulízejte je gelem k hlavě, máte-li krátké, utvořte pomocí stylingových přípravků číro nebo nějaký asymetrický rozcuch.
Ale pozor - celkový dojem nesmí působit jako strašidlo, musíte být hlavně děsně SEXY.
Přeji příjemnou zábavu a dejte vědět, jak to dopadlo.

Reklama