Milé Ženy-in,

trápím se, jsem naštvaná a nevím si rady.
Jsem skoro rok vdaná, ale s manželem jsme již 8 let. Náš vztah přežil můj roční pobyt v Anglii jako au-pair. Žijeme si celkem spokojeně a máme se rádi. Už jsem začala přemýšlet o miminku, ale manžel o tom nechce ani slyšet. Prý by jsme to finančně nezvládli a že dnešní děti jsou vlivem ostatních naprosto nevychovatelné. Já jsem opačného názoru a myslím si, že záleží pouze na výchově a materiálně by nám pomohli moje i manželovi rodiče, kteří by už taky chtěli vnoučátko.

Aby toho ještě nebylo málo, tak uvažuje o výhodné pracovní nabídce v zahraničí, kde by byl cca rok a po mě chce požehnání a záruky, že se bude mít ke komu vracet.

Vůbec nevím co mám dělat. Poradíte mi jak se zachovat?

Děkuji.

Vaše věrná čtenářka Margiee


Milá Margiee,

je to ťažká situácia, ktorá by sa mala riešiť kompromisom. Na jednej strane chápem Vás a Vašu prirodzenú túžbu mať rodinu, na druhej strane manžela, ktorý má potrebu rodinu finančne zabezpečiť.

Myslím, že ak Váš vzťah prekonal toľko skúšok, zvládne i miminko s manželovou prácou v zahraničí. Je veľa párov, které majú malé dieťa a jeden z partnerov pracuje v zahraničí...

     

Reklama