Dilema!
Moje první manželství zkrachovalo a zůstaly mi dvě děti: dcera - dnes již 18letá a syn 16 let. Po třech letech od rozvodu jsem se opět zamilovala, ale měla jsem strach z reakce dětí, co řeknou na nového tátu. Naštěstí biologický otec neprojevoval moc zájmu a děti byly rády, že mají zase nějakého chlapa - máma je taky dobrá, ale kus chlapa doma, to je něco jiného.
 
Vzali jsme se a po pěti letech manželství k nám přibyl další člen - syn dnes 5letý. Samozřejmě všemi rozmazlovaný, sotva zabrečel, už se k němu někdo hrnul. Děti spolu dobře vycházejí i přes velký věkový rozdíl. Dnes po 10 letech manželství bychom si s manželem ještě moc přáli holčičku, ale já mám dilema, jestli děti uživíme, starší jsou na střední škole a malý brzy půjde do školy. Manžel je mladší než já, ale mně je už 38 a nevím, jestli už nejsem stará, jestli by bylo mimčo v pořádku, jak bych těhotenství v mém věku snášela, a plno jiných otazníků na mne dopadá ze všech stran.
 
Vždyť můžu být brzo i babičkou.  Ale touha po dalším dítěti je tak velká! Nevím, jak se rozhodnout, a čas běží. Nemůžu čekat s rozhodnutím do nekonečna, to bych byla fakt už stará a dítě bych nevychovala. Máte nebo měl jste někdo podobné dilema jako já? Ráda si přečtu Váš názor.
 
Děkuji Blesksoft   
 

 
Děkujeme za příspěvek do naší redakce Žena-in. Poraďte naší čtenářce. Ráda uvítá každou radu.
Krásný den přeje
 
 
Reklama