Naše čtenářka Veronika se nám svěřila se svým problémem a ráda by znala váš názor. Její partner se nejraději miluje po ránu, ale ona má zábrany, které jí nedovolí prožívat sex naplno, a proto ho odmítá.

Jak se praví v Koránu, nejlepší je to po ránu... No nevím, nevím, jak to máte vy, milé čtenářky, ale já na tom neshledávám nic úžasného a chtěla bych vědět, jaký názor na to máte vy.

sex

Nejsem moc úzkoprsá a nepřipravuji se zbytečně o krásný milostný zážitek, když odmítám sex po ránu? Nemůžu si pomoct, mám prostě zábrany. Asi nejsem ta správně živočišná milenka, ale nedokážu si to užívat.

Možná je to můj osobní problém, protože si ráno nepřipadám zrovna nejpřitažlivější. Po noci jsem zmuchlaná, rozcuchaná, o svěžesti dechu ani nemluvím, a navíc se mi chce čůrat. No a v tomhle rozpoložení se prostě nemůžu uvolnit a užívat si sexu tak, jak bych si přála.  

Jenomže mému partnerovi se právě sex po ránu líbí nejvíc. Všedního dne se to samozřejmě netýká, ale o víkendu chce alespoň jedno ráno promilovat. Zůstat pěkně po probuzení v teploučké posteli a mazlit se. Na moje námitky, že se mu nemůžu líbit, natož vonět, mi odpoví, že právě naopak. Má rozehřátá kůže, rozcuchané vlasy a přirozená vůně ho prý nesmírně vzrušují.

Tak co s tím? Mám se nad svůj mindrák z vlastní nedokonalosti vykašlat, nebo zvolit nějaký kompromis?

Díky za váš názor nebo zkušenost.

Veronika

Čtěte také: