Mám Silně Otřesené Sebevědomí
 
A určitě by mi pomohly vaše rady a názory. Předem se omlouvám, nejsem žádná spisovatelka. Potřebuji pomoct utřídit si myšlenky a doufám, že nebudu působit jako fňukna.
 
Jsem dlouhodobě nemocná. Ne není to nic vážného, jen maličkosti, které dokážou znepříjemnit život. Doktoři se mnou prakticky nic moc nedělají. A protože mne dlouhodobá pracovní neschopnost už podruhé připraví o práci, rozhodla jsem se dneska navštívit léčitelku. Ženu, která diagnostikuje z oční duhovky.
 
Asi jsem to neměla dělat. Doteď jsem byla docela v klidu, a teď jen přemýšlím, jestli jsem tak blbá, a nebo tak nemocná. Posuďte samy.
 
Tohle jsem se dověděla (a můj komentář k tomu):
 
těžkej alergik - mám chronickou bronchitidu,v průběhu 10 let    3 alergologická vyšetření, vždy negativní (u dvou lékařů)
astmatik -  spirometrie  v pořádku, dle plicního všechny výsledky v normě
totálně oslabená imunita - to teda nevím proč, rýmu a chřipku jsem neměla ani nepamatuji  
špatná funkce slinivky - to nevím, jak se pozná, tudíž bez komentáře
špatnej žaludek - je v pohodě, vyšetřen v červenci (brrrr)
špatná funkce jater - otékají mi nohy, ale krevní testy vyšly vždycky v normě
vystavená dlouhodobému stresu -  byla jsem v pohodě, dokud jsem nepotkala ji
 
 
Paní mi doporučila spoustu potravinových doplňků, ty snad nemohou uškodit. Tři druhy bylinkových směsí, u kterých už si nejsem tak jistá jejich neškodností. Protože mám vysoký tlak, a tím i trochu pošramocený srdíčko a žlučový kameny. Je zajímavé, že ani na jeden tento neduh léčitelka nepřišla. No a taky mi zakázala konzervanty, cukr a výrobky obsahující cukr, uzeninu, bílé pečivo, mléko a veškeré mléčné výrobky, másla typu Rama, Flóra. 
 
Jen pro úplnost dodávám, že manželovi diagnostikovala tři věci, u dvou se trefila stoprocentně, tou třetí si nejsem až tak jistá.
 
Tak a teď, ženo, raď. Jaké máte skušenosti  vy?
 
Za rady a názory předem děkuji. 
 
Apo
Reklama