Obracím se na vás s prosbou. Ráda sem chodím a čtu si příběhy a vaše názory. Prosím - teď ale potřebuju poradit sama. Jsem ve třetím měsíci těhotenství, začínám 12. týden. Čekám první dítě, je mi 32.

Od pondělka špiním a jsem z toho úplně zoufalá. Moje nejlepší kamarádka je na dovolené, s mámou to moc rozebírat nemůžu. Tak jsem se chtěla obrátit na vás, co už máte nějaké zkušenosti. Gynekolog mi dal nějaké prášky a řekl, ať jsem hlavně v klidu a nic nedělám. Další kontrolu mám zítra.

Tak jsem se na to dítě těšila, teď tohle! Mám strach, že potratím. Prosím, jestli s tím někdo máte zkušenost, napište mi. Hledala jsem na internetu radu, ale těch informací je tolik, těžko z toho vybrat. Co když to krvácení zesílí, je možné, že dítě přežije? Nebo je to jasný  - silnější krev je potrat?

Díky moc, jsem strašně smutná. Karolína

Milá Karolínko, hlavně se nestresujte a myslete na pozitivní věci. Určitě to dobře dopadne. Kdyby to nebylo dobré, gynekolog by vás určitě nenechal doma, ale poslal do nemocnice. To je můj názor a čtenářky vám jistě řeknou své. Určitě s tím má některá z nich zkušenosti.

Poradíte Karolíně?

Reklama