Milá redakce,

 

buď za to může dnešní téma, nebo jste mi dnes právě kápli do noty.

 

Mám takzvaný „bad hair day“.

 

Ráno jsem byla násilně probuzena budíkem uprostřed hezkého snu, takže si ani nepamatuju, co se mi zdálo, a když jsem se otočila, vidím vedle sebe přízrak, který vůbec není podobný tomu hezkému mužskému, do kterého jsem se kdysi zamilovala, takže jsem v úleku pátrala ve vzpomínkách, jestli jsem se snad nezapomněla v cizí posteli, ale ne, po chvíli jsem našla v té tváři rysy toho bývalého krasavce, který na mě zrovna mžoural a blábolil: „Já musím do práce, já musím vstávat…“ což se mu evidentně nezdálo jako dobrý plán pro dnešní den... Nakonec se zmátořil, donesl mi kafe a v podivném úboru nasedl do auta, obávám se, že nebyl ještě zcela při smyslech.

 

Já jsem se ještě nějakou dobu odhodlávala vstát, zřejmě v předtuše toho, co bude následovat.

 

V koupelně jsem si neprozřetelně stoupla na váhu, která ukázala, že jsem nezhubla ani deko, (dělá mi to naschvál), i když jsem včera byla běhat a neměla žádné jídlo po šesté hodině, pak jsem si ve sprše málem vydloubla oko, vnučka si chtěla půjčit moji kulmu a dávala to najevo svým silným hláskem a já se furt nemohla učesat, namalovat obličej na ksicht a oblíct si cokoliv, v čem bych aspoň přibližně vypadala jako člověk, a ne jako stará použitá štětka na záchod. Zírala jsem na sebe asi pět minut, přemítajíc, jestli se mám znova převléknout, asi popáté, ale vzpomněla jsem si na mého milovaného Jacka Nicholsona a s heslem na rtech „Lepší už to nebude“ zahodila všechny trable za hlavu a vyrazila do světa.

 

A tak mě tady máte. Nebudu dneska koukat do zrcadla, na všechny lidi, které potkám, se budu zubit, a ono to zítra ráno bude lepší. Možná…

 

olafka


Nebude. Lepší už to přece nebude :-))).

Každý si takový den prostě musí vybrat. Dneska to padlo na vás, to je dobrá zpráva pro ostatní, že jim se to snad vyhne.

Díky moc za příspěvek, když jste si našla čas se o to s námi podělit, určitě už je to lepší.
A ať je všechno jen dobré!

Napište mi i vy: redakce@zena-in.cz a na svou bolístku můžete získat super luxusní chladivý gel Aloe Vera značky Fytofontana od společnosti Herb-farma.

 

 

Reklama