Dobrý den, 
reaguji na poslední uveřejněné SOS - je to, jakoby mi autorka mluvila z duše! Strašně ráda bych věděla, jestli je nás na tom takhle špatně víc… Kolikrát si připadám jako naprostý otrok! V oblékání jsem perfekcionista, který trpí šílenými stavy, pokud na sobě má víc než tři barvy - a počítám k tomu i kabelku a boty!!!

Nejhorší na tom je, že se to neprojevuje jenom v práci - jsem zaměstnaná v kanceláři jako asistentka docela vysoce postaveného muže, a tak bych se mohla vymlouvat sama sobě, že vypadat bezchybně je moje povinnost  - ale také ve volném čase. A mám stejný problém jako pisatelka předchozího SOS: mám strach, že se se mnou můj přítel rozejde, protože sama uznám, že prostě nejde přežít, když před celodenním výstupem na Sněžku řeším hodinu a půl před skříní, že se mi ty nové sportovní sandály nehodí k baťůžku, protože obojí je sice laděno do modra, ale na baťůžku je po stranách oranžový pruh… 

Sama, když to teď píšu, tomu ani nemůžu věřit, ale je to všechno tak, jak popisuju… Prostě, katastrofa.

Jinak ovšem myslím, že jsem celkem normální tvor - a perfekcionismus v jiných směrech nepěstuji... tak co s tím? Není na to nějaký „fígl"?

Líba


Milá Líbo,
to už mi ale vážně hraničí. Je Valentýn a jsem jen chlap, tak se raději zdržím veškerých komentářů, které mne napadají.:) Ale nepřehánějte to!:) Tohle už je opravdu na pováženou!:)

Napište nám o svých problémech třeba i s nakupováním!:) Redakce@zena-in.cz!

Reklama