Ahoj,
tohle jsem objevila na stránkách Mimibazar.cz.
Nevím, jestli to není příběh ala LFNikita, ale tiše doufám, že ne. Mám stejně starého kluka a z toho příběhu mě mrazí :-( Můžete to, prosím, zveřejnit?


Díky, Sandy

Pomoc pro Kubíčka
 

Chtěli bychom vás požádat o materiální a případně také finanční pomoc pro malého Kubíka, který se již 9 měsíců léčí na rakovinu ledvin. Jeho matka nyní zůstala sama, tak je pro ni jistě každá pomoc dobrá. Za MIMIBAZAR ji tento měsíc z členských příspěvků přispějeme finanční častkou 5.000,- Kč. Podle posledního emailu od maminky potřebuje Kubík potravinové doplňky a množství plen. Jeho oblečení má velikost 98, váží necelých 10 kg.

 

 

 

 

 

 

Zde je popis jejich poslední situace z dnešní emailové korespondence:

"Moc děkuji za ochotu pomoci moc si toho vážíme zůstala jsem ze synem sama Injekce už nepoužíváme a to díky bohu  momentálně ale syn potřebuje různé doplňky stravy což také není levná záležitost má jednu  ledvinu a v té nádory 3 a ledvina mu špatně funguje a propouští mu to co by mělo v těle zůstávat :-(( tak proto nám stále chybí bílkoviny a sůl ...Takže užívá fantomalt  který stojí 270,- a jen se za ním zapraší stále používáme pleny a jelikož k jeho onemocnění patří, že má velkou spotřebu tekutin, tak jen měníme pleny a užíváme roztok Kulíšek 3 denně a krabička stojí 70kč/8ks. Pokud budete chtít pomoci budeme rádi moc děkuji Skotnicová"

Dále pak jeden z emailů mezi paní Skotnicovou a paní Pluháčkovou, která nás na její situaci upozornila:

Tady na MMB si již delší dobu dopisuji s jednou velice nešťastnou maminkou. Má trápení, které by nechtěl zažít NIKDO z nás. Její teprve 2 a 1/2 letý syn se dlouho a zatím neúspěšně léčí na onkologii a léky jsou neuvěřitelně drahé. Maminka zůstala na vše úplně sama a žije na dluh !!! Proto jsem se jí touto cestou rozhodla aspoň nějak pomoci a udělat pro ni sbírku a to nejen finanční, která ji pomůže asi nejvíce...

"My se s Kubíkem léčíme 9 měsíců, je to strašné, pořád je to spíš horší …Bude mu 2 a půl roku a tolik bolesti co zažil…. je mi vždy do pláče, že mu nemůžu pomoct ! Má nádory v ledvině 3 a z toho největší měří 7cm a nedají se operovat, jelikož nemají co by zachovali z ledviny a o druhou ledvinu už jsme přišli - tam byl nádor 18x12cm !!! tak že už to nebyla ani ledvina.  Proto bojujeme s nedostatkem bílkovin , soli, několikrát jsme skončili na ARU a byl zaintubovaný a měl eden na plicích, nefungovala ledvina a zadržoval vodu a stále nám hrozí dialýza a možná transplantace, ale je moc malej, tak že se obávají že transplantace ani nebude možná kvůli dlouhotrvajícím chemoterapiím. Takže se stále čeká, zda nám ledvina nevyroste…. už jsem unavená, zůstala jsem ze synem sama a síly nějak ubývají :-(((((  malej ležel 2 měsíce na intenzivní péči onkologii a znova jsem ho musela učit chodit a ani moc nemluví, teď nás tedy trápí ještě navíc kýla tříselná, kterou si asi po vší tý bolesti vyplakal . Nebudu vám psát jak po 20.00 hodině  musíte opustit nemocnici a jít spát na ubytovnu, která je šílená a svoje dítě, s kterým jste zvyklá spát, tam musíte nechat samotné i když je mu tak špatně a strašně pláče…  byli jsme tam 6 měsíců v kuse !!! Teď poslední 3 měsíce dojíždíme každý týden ambulantně"

Zde jsou kontakty na maminku, která je na MIMIBAZARu registrovaná jako Kateřina S. ID 600  mimibazar.cz/kuba 

ADRESA
Kateřina Skotnicová
Mariánské údolí 176
Příbram 2
26101

Email: katascot@seznam.cz

Číslo účtu: 51–1930340217/0100

 


 

Velice děkujeme čtenářce Sandy a rádi příběh vydáváme. Také nám z takových příběhů mrazí.

redakce@zena-in.cz