Už jste letos oblékla šortky? Vy možná ještě ne, ale na ulicích už běžně potkávám ženy a dívky v letním oblečení. V krátkých sukních a hlavně v šortkách. Proč ne, slunce už pěkně hřeje a po dlouhé zimě už se nemůžeme dočkat, až oblečeme něco lehkého a vzdušného.

sort

Jenomže co si budeme povídat, bílé neopálené nohy nevypadají zrovna svůdně, tak jsou často k vidění kombinace šortky, silonky a sandály.

Já vím, poslední dobou se tolerují ponožky i třeba krajkové v sandálech nebo lodičkách s otevřenou špičkou, ale to bych brala jenom jako zpestření při módních přehlídkách.

sort

Když si to představíte v reálu, je to do očí bijící nevkus. Nemluvě o tom, že se vykukující palečky „obalené“ v silonu mohou stát obětí kdejakého kamínku a trapas v podobě utíkajícího oka je na světě.

Výjimku tvoří jen neprůhledné punčocháče s kotníčkovými kozačkami. Ale na ty je zase moc teplo, můžete namítnou, takže jaké je řešení?

sort

Jedno jednoduché bych měla. Pokud chcete vyrazit v šortkách, ale máte nohy jako ředitelka vápenky, zakupte kvalitní samoopalovací mléko, pečlivě namažte (nejlépe po peelingu večer) a ráno máte krásnou zlatavou barvu, která vašim nohám bude slušet určitě lépe než asexuální tělové punčocháče.

sort

Jaké šortky jsou nejvíc in? Hodně krátké, balonkové z lehkých materiálů. Pokud to není zrovna vaše gusto a chcete si vybrat typ šortek podle postavy, klikněte pro inspiraci ZDE

Nosíte šortky? Nosíte k nim silonky? Líbí se vám to?

Klikněte na naši anketu.

 

Reklama