u čtenářky s nickem sisinapipi. V její skříni najdete šortky rozmanitých vzorů, materiálů i délek. Nosí je ve volný čas i do práce. Ale zároveň je i kritická a říká, že šortky si nemůže dovolit každá. Dáte jí zapravdu?

Dobrý den Vám všem. V létě vždy radikálně zkracuji oblečení a ani letošní rok není výjimkou. Krátké šortky se pro mne staly plnohodnotnou náhražkou sukně, některé vypadají rozverně, jiné elegantně a tak je můžu nosit s klidným svědomím nejen ve volném čase ale i do práce.

Na trhu je celá škála palet krátkých kalhot. A jaké najdu ve svém šatníku? Bavlněné, s potisky i bez , lněné, hedvábné s jemnou kůží. Myslím si, že šortky s převahou válcují minisukně. Jsou praktické a u mne obstojí i  na jaře při závanu povětří. Působí dobře i v kombinaci se sakem, stejně tak vypadají dobře s halenkou.

Ale takové šortky si obléct ,  to se nesmí zapomenout na veškeré nedostatky na nohou, které by upoutaly pozornost :)  Kdysi dávno  jak jsem navštívila obchod, zrovna jedna paní si zkoušela šortky a prodavačka jí na její vyžádaní donesla ještě jedny na vyzkoušení. Potom, co si je na sebe oblékla,  jí říká: „Asi na to nemám velikost!“Prodavačka na to : „Kritériem není velikost ale pevnost nohou“. Kupující se asi urazila, odešla beze slov a s prázdnou. 

Zrovna včera jsem viděla na ulici paní s krajkovými šortky, to přiznávám se mi ale nelíbí. Pravdou je, že šortky si nemůže dovolit kde kdo. Slečna nebo paní v hezkých šortkách, ale ohavná celulitida na stehnech, to nevypadá moc hezky pohled. Soudnost se zapomněla doma:)))))))  Abyste si nemyslely, nikomu se nevysmívám, ale zvolila bych v takovém případě raději sukni. S váhou jsem také kdysi dávno měla problémy, ale po dětech se mi změnil metabolismus (naštěstí)

Nosila jsem černé oblečení i v těch nejhorších pařácích.  Mám kamarádku, která v životě nesportovala v dospělosti se snad ani nerozběhla a má výstavní nohy, které schovává pod kalhoty. Nezabili by jste jí?  Nikdy nezapomenu na svůj trapas v obchodě, kdy jsem měla silnější postavu. Zkoušela jsem si tenkrát kalhoty, a při tom mi rupl zip. Nezbývalo mi nic jiného, než je zaplatit. Prodavačce jsem je podávala s tím, že je kupuji. Ona je dávala do tašky a všimla si toho,  a říká : ´Vždyť je na nich špatný zip, vyměním je za jiné!

Má povaha mi to nedovolila, celá zrudlá jsem jí odpověděla, že je to má chyba, v ten moment jsem se chtěla zahrabat. Za mnou stály ještě tři další paní. Byla jsem zpocená až na řiti, ale venku jsem se sama sobě začala smát:) Ale ten obchod už jsem nikdy nenavštívila. Ohledně overalu, zdají se mi nepraktické.

overal

Třeba na návštěvě veřejného WC, nebo na záchodku ve vlaku. Moje sestra si jednoho dne oblékla overal viz foto, ale neuvědomila si, že je v poledne objednaná na gynekologii, ve finále pobíhala po ordinaci nahatá. Kdo ví, třeba ho chtěla svést a zvolila takové oblečení:).

overal

Overalu říkám, špatně střihnuté  pyžamo. A ty pytlové mi připomínají harémové kalhoty.  A na závěr vzkaz pro mého manžela: Miláčku ty už na sebe šortky neoblíkej, vypadáš jako kdyby si měl čapí nohy.

Hezký den

sisinapipi

Milá sisinapipi, škoda, že jste nám nevyfotila overaly i se sestrou, abychom mohly posoudit, jak jí to sluší

Text nebyl redakčně upraven

Co vy a šortky, milé ženy-in?

  • Nosíte je? K jakým příležitostem? Na jakou délku nohavic si troufnete?
  • Jakou máte nejraději a proč?
  • Jste k sobě kritická? Podle čeho vybíráte kraťasy?
  •  Jakou délku jste nosila dříve a jakou dnes?
  • „Vyrábíte“ si kraťasy ustřižením dlouhých kalhot, nebo si zásadně kupujete originál?
  • V jakých obchodech nakupujete? Ve sportovních, módních, nebo v sekáčích?
  • Kolikatery šortky máte?
  • Nosila byste šortky i jako součást kostýmu, nebo vám to přijde scestné?
  • Co říkáte na šortkový overal?

Napište nám a pošlete třeba fotku svých nejmilejších kraťasů. Nejlépe na sobě.

A vaše příspěvky se moc těším na adrese: redakce@zena-in.cz

Co můžete získat za svůj příspěvek?

Máme pro vás ještě jednu úžasnou vůni od Avon. Little gold dress

avon

 

Reklama