O přirozené kráse italské herečky se mohly před pár dny přesvědčit také mladé kandidátky na Českou Miss. Kdoví, kolik z nich podlehne rukám plastických chirurgů a kolik dokáže být i v osmdesáti stále krásnými. Sophia Loren vyvrací veškeré zákonitosti přírody, protože stárnout umí.  

Každá žena jednou zestárne a každá druhá zatouží po vylepšení svého vzhledu. To se ale nedá tvrdit o italské herečce Sophii Loren, která za posledních šedesát let zestárla sotva o polovinu, a jak sama tvrdí, nikdy nevyužila plastické chirurgie a ani se na to nechystá.

Sophia Loren se narodila v roce 1934 jako nemanželské dítě v malé vesničce u Neapole. Byla typickým příkladem chudé vesnické dívky a navíc i „ošklivého káčátka“ s přezdívkou Párátko.
A z tohoto chudého, ošklivého káčátka (Párátka) se nakonec stala jedna z nejkrásnějších a nejrespektovanějších hereček nejen rodné Itálie, ale celého světa.

Sophia Loren je i v necelých osmdesáti letech stále krásnou a žádoucí ženou. Vyvrací tvrzení, že by kdy podstoupila jakýkoliv zákrok, který by vylepšil její vzhled. Má prý své čistě přírodní rituály, díky nimž nestárne.

slorenn

Sophia Loren mezi českými plastickými chirurgy..., které nepotřebuje

Sám přední český plastický chirurg MUDr. Ondřej Měšťák (na fotografii vlevo), který se dostal do bezprostřední blízkosti italské herečky, se o ní vyjádřil: „Sophia Loren je noblesní dáma s obrovskou energií. Na svůj věk vypadá úžasně. Je úplně jedno, jaká je vaše profese, ale pokud u ní stojíte blízko, nemůžete dělat nic jiného než si ten okamžik užívat a zapsat si ho do paměti.“

Přečtěte si také:

Tak si přirozenou krásu Sophie Loren zapište do paměti také a pamatujte si, že i ohledně vylepšování vzhledu – méně znamená více.
A největší štěstí mají ty, které nemusí vylepšovat vůbec nic. Ani v osmdesáti.
Přírodu stejně neošálíte.

Foto: archiv kliniky plastické chirurgie ESThÉ
www.esthe-plastika.cz

Reklama