Bylo mi sladkých čtrnáct a byla jsem beznadějně zamilovaná.On,v té době už úspěšný motokrosový závodník, mě obletoval, vozil na motorce,všechny kámošky mi ho záviděly,ale stále se k ničemu neměl. Všechna rande končila kamarádským: tak čau zítra.
Až jednoho zítra pršelo a my vyrazili do ulic pěšky.Vedli jsme se za ruce,hovor vázl,já pocítila jemné chvění a věděla,že to přijde.Měla jsem v té době za sebou už nějaké to muchlování někde v koutě,ale na první OPRAVDOVOU pusu jsem teprve čekala.A ta skutečně přišla.Postavil si mě na rušné ulici pod lampu a políbil mě.Dlouze,sladce,nádherně...Má první myšlenka byla:koukejte všichni a záviďte!Pak se mi zamotala hlava a já přísahala,že si nejmíň týden nebudu mýt pusu.
Ale skutečnost byla trochu jiná už druhý den.Samozřejmě jsem si nenechala svůj zážitek pro sebe a své první líbání všude roztroubila. Bylo mi divné,proč se jeho známí potutelně usmívají.A pak z někoho vypadla ta osudná věta:"Víš proč se ještě s nikým nelíbal?Protože má po bouračce VYNDÁVACÍ ZUBY!!!"
Přežila bych v té době cokoliv,jinou holku,zlou tchyni,výprask,ale ten pocit,že by mi jeho zuby zůstaly v puse, byl v mé naivitě a nedospělosti ŠÍLENÝ.No a bylo po lásce.
Dnes jsem ve věku,kdy už dost mých vrstevníků včetně mého muže má nějaký ten "třetí" zub.A co vám mám povídat.Líbám se často a ráda.

sonyczech


Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.


GoldwellJééé, klapačky, tak teď jsem se opravdu zasmála. Dovedu si ale představit, co to muselo být tehdy za ránu! Chodila jste kanálama? :)

Jak na první polibek vzpomínáte vy? Jaké byly vaše dojmy, pocity a jaké jsou vzpomínky teď? Líbilo se vám to vůbec nebo jste si v tu chvíli říkala, tak tohle už nikdy! Kde se to stalo?

Vynechme ty první dětské polibky...

Napište mi na redakce@zena-in.cz.

Nejmilejší příspěvek odměním pěkným balíčkem profesionální vlasové kosmetiky Goldwell v hodnotě 1000 Kč! Máte se na co těšit. Tak se rozvzpomínejte a napište mi váš zážitek, ať byl jakýkoliv!

Těším se!

Reklama