Čtenářka Sonyczech to zkusila a o uherák si řekla napřímo. A já dám možnost vám rozhodnout. Naplní se její horoskop, nebo ne?

Tak jsem si schválně klikla na první horoskop,který mi přišel pod ruku, a ejhle!!!

Ryby   
Ryby 20.07.     
Velký krok vpřed udělají Ryby z konce znamení. Něco krásného se může stát doslova každým okamžikem, aniž jste to plánovali. Věřte svým vizím a své intuici. Dnes je jeden z klíčových dnů tohoto roku, kdy můžete ještě dohnat vše, co jste promeškali loni. Štěstí je vám nakloněno, tak mu vyjděte vstříc, dlouho už nepočká!

Pravda, o uheráku není v horoskopu řeč,ale co když se jedná o ono štěstí,které je mi právě dnes nakloněno?A tak tedy vycházím svému štěstí vstříc... :-)

Horoskopům zdar a schválně,jestli se vyplní!

sonyczech

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.


Děkuji sonyczech za váš příspěvek a děkuji i za upřímnost. Nechme rozhodnout lid vezdejší.

A vy ostatní rozhodněte za mne. Zaslouží si sonyczech uherák, nebo ne?

Dnes je tématem dne ještě stále váš vztah k horoskopům.

Věříte v horoskopy?
Splnila se vám nějaká předpověď?
Narazila jste na šarlatána?
Máte nějakou historku s věštbou, nebo horoskopem?

Napište nám to do redakčního mailu když se mi Váš příspěvek zalíbí, dostanete šišku uheráku! pokud ho chcete musíte hlasovat NE a poslat mi rychle svůj příspěvek, protože v 16 hodin dnešní editace skončí.

redakce@zena-in.cz


Dnešní soutěž:

21. Camfourek. Jméno, které vám pomůže s vyřešením dalšího písmene do skládačky naší dnešní soutěže. Kdo to byl, zjistíte rychle. A budete potřebovat nápovědu k názvu lesa, který oživil lidmi i zvířaty?

Pravidla naleznete zde: PRAVIDLA SOUTĚŽE

Reklama