Stalo se před  třiceti lety.Tehdy se chodilo na bály,což byly více méně lepší tancovačky s poněkud pofiderními kapelami,které si však udělaly přehrávky a kromě pár nutných schválených skladeb byly schopny zahrát i něco tvrdšího,kolem půlnoci dokonce ti odvážnější proložili slepičku kropenatou i nějakou anglickou peckou.

Holky jak podle kopíráku-na hlavě trvalá,na těle lepivá nebo klouzavá slotera či krimplen.Zdůrazňuju,že mini,i když měly nohy jak klandr na dráty.

Pil se rum a pivo,a to se mně stalo osudným.Na jednom takovém,myslím že mysliveckém bále bylo toho piva nějak víc, i zachtělo se mi na malou.Tenkrát ještě bylo WC na dvorku a hlavně tenkrát ještě byli džentlmeni.A že mě teda jeden z nich doprovodí.Provedla jsem ,co bylo potřeba,mládenec byl přítulný,mně se to líbilo,tak jsme popošli kousek dál do stínu a věnovali se sobě,co hrdlo ráčí.Opřel si mě o plot a nastalo divoké líbání.Co vám mám povídat...když už měl kalhoty napůl žerdi,najednou prásk...a plot šel k zemi.Samozřejmě že i s námi.A co myslíte,že bylo za plotem?Hnůj!!!Sjela jsem v tom svém růžovoučkém mini po pr@eli rovnou tam a můj milý jakbysmet.Možná to chtěl prozíravý pánbu,že tenkrát k ničemu nedošlo,ale řeknu vám,ten puch a slámu pod kalhotkama cítím dodnes.

A poučení?Od té doby upřednostňuju krásné decentní splývavé kalhoty!

sonyczech

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven


No to je výbornýýýý :):):)

Jsem se pořádně zasmála! Díky.

  • Chodíte tančit? Co si na ples oblékáte?
  • Nosíte pokaždé něco jíného, nebo to zvládáte v jednom úboru?
  • Jak vypadají vaše večerní šatičky?
  • Dáváte přednost kalhotám?
  • Co podpatky, dokážete v nich přejít sál bez úhony? A tančit?
  • Na jaké plesy chodíte? Co tombola? Co jste kdy pěkného vyhrály? Jak vám to jde na parketu, jste vidět, slyšet? Co nějaké veselé plesové historky?

Pište na redakce@zena-in.cz

předmět: plesy

Během dne budeme vaše příspěvky zveřejňovat a jedna z vás vyhraje parfém Lolita Lempicka.

vyhra

Reklama