Objevte nový televizní životní styl! Pryč jsou časy obtížné synchronizace a propojování televizních kabelů. Vše, co rádi děláte na svém smartphonu nebo tabletu, si užijte ještě víc na velké obrazovce televizoru BRAVIA. Jednoduše zobrazujte obsah na obrazovce pomocí služby Google Cast, získejte odpovědi prostřednictvím hlasového ovládání vyhledávání a mnoho dalšího. Vaši zábavu podtrhne špičková kvalita obrazu, vysoký kontrast barev a vylepšená technologie zvuku.

SONY

NEJTENČÍ 4K TELEVIZOR

SONYTelevizor X90C se svým ultra tenkým propracovaným designem poskytuje stylovou podívanou. Se svou tloušťkou 4,9 mm v nejužším bodě je vrcholem funkční i vzhledové krásy a také nejtenčím LCD televizorem na světě.  Povrchová úprava okrajů navíc prakticky zastírá rám televizoru a podtrhuje plné vnímání kvalitního obrazu v rozlišení 4K. Dokonalého uživatelského komfortu dosáhnete automatickým propojením s Vaším chytrým telefonem či tabletem díky vlastnosti Android TV a One-flick Entertainment. Mimořádně tenké a krásné provedení se hodí do každé místnosti

Doporučená cena od 82.999 Kč

SONY

DOKONALÝ ZÁŽITEK VE 4K

SONYI toho nejnáročnějšího diváka potěší sladěná kombinace špičkové kvality obrazu díky novému 4K Processoru X1™ a vylepšeného zvuku na kvalitu High-Resolution Audio v modelu X93C. Čip 4K analyzuje každý zdroj jako televizní vysílání, DVD i vlastní videa a rozlišení navyšuje na úroveň 4K. Tím je všem obrazovým vstupům dodán působivý kontrast, viditelná čistota obrazu a přirozené barvy pro nevšední sledování všech oblíbených pořadů. Nechybí ani One-flick Entertainment  pro snadné propojení dalších zařízení se shodným operačním systémem.

Doporučená cena od 97 999 Kč

SONY

Reklama