Milá Míšo,chtěla bych tě poprosit o výklad snu, který se mi zdál asi před 3 měsíci...
Jela jsem autem po dálnici. Jela jsem sama. Byl krásný slunečný den, tak jsem si tu jízdu užívala, nebyl velký provoz. Jízdou jsem se "kochala", podobně jako pan Hrušínský ve známém českém filmu.

Jak si tak jedu, najednou jsem zahlédla, jak je v příkopu nějaké auto převrácené na střeše. Najednou jsem na té dálnici byla sama, žádné jiné auto nejelo.

Začala jsem brzdit a couvat k tomu místu, srdce mi bušilo strachy. Zastavila jsem a běžela k tomu autu. Byli v něm čtyři mladí lidé, kteří sténali, ale hýbali se a žili!!!!

Přemýšlela jsem, jak jim co nejrychleji pomoct. Běžela jsem zpátky do auta, zavolala záchranku. Pak jsem nějakým kamenem rozbila okýnko a ty lidi tahala přes něj ven. V reálu by to bylo pravděpodobně technicky nemožné...

Mezitím přijely dvě záchranky, policie. Ty lidi to všichni přežili a já se zhroutila. Vzbudila jsem se roztřesená a začala jsem brečet.

Nebyla jsem už schopná usnout a na ten sen jsem myslela ještě hodně dní po tom, co se mi zdál. Přiznám se, že vůbec nejsem takhle odvážná a stát se to doopravdy, těžko bych jim dokázala pomoct úplně sama.

A pak mám ještě jeden sen, který se mi zdál už párkrát v životě. Zdálo se mi, že mi vypadaly všechny zuby a to prý znamená úmrtí v rodině, nikdo ale naštěstí nezemřel.

Pěkný den, Sonne.

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.


Ahoj, o zubech jsem tady už mluvila, nejsou o úmrtí.

K tomu snu s autem. Víš, pravděpodobně jsi v reálu opravdu byla v období, kdy někdo potřeboval Tvou pomoc, nebo jsi přemýšlela, jak někomu pomoci. Mohla jsi se zabývat myšlenkou, jestli to dokážeš, jestli na to máš. No a vida, Tvoje podvědomí Ti jen chtělo říct, že jsi schopná jednat akčně a přemýšlet v krizové situaci ku prospěchu všech.

Gratuluji. Pěkný den. Míša

Dnes si na redakce@zena-in můžete napsat o vysvětlení svého snu.

Reklama