Chtěla co nejdříve od rodičů, osamostatnit se. A tak si hned po maturitě našla práci a odešla do nedalekého města na ubytovnu. Tam poznala Lukáše (27) a brzy se společně stěhovali do podnájmu – malého bytu, v němž měli konečně soukromí. Jenže její přítel přišel nedlouho na to o práci. „Když bral podporu, ještě to šlo. Přestože to byla almužna. Jenže on práci nenašel ani po půl roce, a to už žádné peníze od státu nepřicházely. Všechno jsem táhla já ze svého platu, který stačil tak na nájem a nějaké to jídlo,“ vypráví Soňa, která svého přítele zpočátku litovala. Časem ale nabývala podezření, že se mu pracovat vlastně vůbec nechce. Zato o její kariéru se staral důkladně.
5d2856eb7b4aeobrazek.png

Práci mi dohodil přítel

„Přišel za mnou s tím, že pro mě má mnohem lépe placený job. Takže bychom s penězi mnohem lépe vyšli. Když pominu fakt, že on podle všechno už na svou práci rezignoval, i mně by se líbilo vydělávat víc peněz,“ přiznává Soňa. A tak  na konkurz na asistentku majitele místní malé, ale prosperující firmy šla.

Nešlo jen o papírování

Hned zpočátku bylo jasné, že se svému potenciálnímu šéfovi líbí. Usmíval se na ni a pohovor vedl ve velmi přátelské atmosféře. „I když jsem pro tuto pozici neměla potřebnou praxi, řekl mi, že mu jde hlavně o zápal a chuť pracovat. Prý se vše hravě doučím. Byla jsem nadšená. Ovšem jen do té doby, než začal vést hodně divné řeči ohledně vycházení si vstříc. Začal mi slibovat skoro jednou takový plat, když na něj budu hodná,“ svěřuje se Soňa. Sice jí bylo jasné, co tím myslí, ale stejně se raději zeptala. Být hodná obnášelo dopřát šéfovi orální sex, kdykoli bude potřebovat.

Domlouval mi, ať nejsem hysterická

„Vyblekotala jsem cosi o tom, že mám přítele, a rychle se rozloučila. Doma jsem Lukášovi všechno řekla a čekala, jak bude zuřit. Jenže on nevypadal ani překvapeně. Víc ho zajímalo, kolik bych za to dostávala. Jakmile slyšel částku, začal mi naopak domlouvat, abych to tak rychle nezavrhovala. Prý se svým šéfem stejně spí každá druhá sekretářka. A zadarmo,“ vzpomíná na přítelovu reakci. V té chvíli jí došlo, že o tom, co toto zaměstnání obnáší, dopředu věděl. Když se ho zeptala napřímo, řekl jí jen, že je zbytečně hysterická.

Peníze vydělává už jen pro sebe

„Bylo nad slunce jasné, že si ze mě chtěl udělat zlatý důl. Já bych chodila do práce, byla holkou pro všechno a on se jen válel doma a brouzdal po internetu! To se ale přepočítal. Druhý den jsem si sbalila věci a odešla zpět na ubytovnu. Chlapa, který by byl ochotný prodat mě, a ještě k tomu nemakačenka doma mít nechci,“ kroutí hlavou Soňa a dodává: „A víte co? Já tu práci nakonec přece jen vzala. Klidně si mě odsuzujte, ale v tomhle měl můj ex vlastně pravdu. Navíc šéf je pohledný a já už pár měsíců nezadaná.“

Čtěte také:

Reklama